Honey, I Joined a Cult

0Honey, I Joined a Cult indir - (Direkt indir)

Yüce gayemiz olan aydınlanma, inanç ve para… ve daha da çok para yolunda çalışmaya başlamanın zamanı geldi.

Honey, I Joined a Cult oyununda üssünü inşa edip genişletmen, kült üyelerini ve kaynaklarını yönetmen ve inancını, paralarını ve takipçilerini artırman gerekiyor.

Üs İnşa Et
Her büyük kült için güzel bir iç mimari zorunludur. Kült üyelerini mutlu tutmak için odalar ekle ve eklediğin odaları tasarlayıp dekore et. Hepsi de kültünde hayati bir rol oynayacak bir sürü garip ve harika oda seçeneği var. Yalan makinesi odalarından ruh çağırma odalarına, enerji verici spa odalarına ve korkulan değişim bakanlığı binasına kadar bir sürü seçenek.

Kültünü Özelleştir
İyi bir isme sahip olmayan bir kültten hayır gelmez. Kendi kültünün ismini, liderini, tapındığı İlahi Varlığı ve yarının kült üyeleri olacak müritlerinin bağlılıklarını kanıtlayacakları Kutsal Odayı iyi seç! Şunlara karar vererek kültünü kişiselleştir:- İlginç bir sembol
– Geleceğin müritlerini etkileyecek garip bir üniforma
– Diğer kültleri kıskandıracak görkemli bir şapka
– Tapınılacak tuhaf bir kutsal nesne

Kültünle İlgilen
Kült üyelerinin de ihtiyaçları vardır. Kendi kült üyelerinin yemek ve su ihtiyaçlarının karşılandığından ve çok eğlendiklerinden emin olman gerekecek! Olabilecekleri en iyi kült üyeleri olabilmelerini sağlamak için onların fiziksel ve zihinsel sağlıklarıyla ilgilenmelisin!

Kültünü İdare Et
Şık giyinmek yetmez! Kültünün hipnotize edici bir ahenk içinde çalışabilmesi gerek. Kült üyelerinin programlarını belirle, seviyelerini yükselt ve yemek ve bakım sistemlerini kontrol et. Bir öncelik sistemi kullanarak kült üyelerine görevler ata. Kim demiş ayrıntılara kafa yormak işe yaramaz diye?


Honey, I Joined a Cult indir - (Direkt indir)

12.394
OYUN BİLGİLERİ 4 Kasım 2022 13:26
Honey, I Joined a Cult

Tür: Oyun, Simulasyon, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 326.32 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 3 Kasım 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?