Homeseek

1Aşırı nüfus, çevresel sömürü ve doğayı hiçe sayma, içilebilir suyun tükenmesiyle sonuçlanarak bildiğimiz uygarlığın çöküşüne yol açtı. Hayatta kalan bir grup insanı yeniden inşa edebilecekleri bir yere götürmek size kalmış ama bu kolay olmayacak. Suyun yeni altın haline geldiği kurumuş bir çorak arazide, her seçim ölüm kalım meselesine dönüşüyor. Senin rehberliğinle, hayatta kalmak çok yakın olabilir.

Homeseek, her biri Hikaye Modunda, Sonsuz Modda ve Düzinelerce saatlik oyun sağlayan Hayatta Kalma Modunda oynanabilen 9 senaryoyu kapsayan 2 Kampanya içerir . Bunun da ötesinde, Çevrimiçi Çok Oyunculumodu size nihai hayatta kalanın kim olduğunu belirlemek için diğer oyunculara karşı rekabet etme şansı sunacak.

Bölgedeki kıt kaynakların üretimini geride bırakmamak için yerleşiminizi genişletmek akıllıca yapılmalıdır. Binalarınızın bu değerli rezervlere göre konumu, yerleşimin verimliliğinde çok önemli bir rol oynar.

Sahip oldukları küçük kaynaklardan en iyi şekilde yararlanmak için yerleşimcilerinizin bilgilerini ve makinelerini geliştirin. Yerleşimcilerinizin ihtiyaçlarını karşılamak için en önemli gelişmeleri seçerek dikkatlice araştırın ve bu bilgiyi yanınıza alın.

Keşif gezileri, etkinlikler ve görevlerle anlamlı hikayeleri ortaya çıkarın. Zor ikilemler ve tehlikeli düşmanlarla karşı karşıya kalacaksınız, ancak geri getirdiğiniz şey yerleşiminiz için ölüm kalım meselesi olabilir. Her oyun içi seçim, hayatta kalma arayışlarında yerleşimcilerinizin başarısını artırabilecek veya bozabilecek sonuçları beraberinde getirir.


16.603
OYUN BİLGİLERİ 20 Temmuz 2023 16:44
Homeseek

Tür: Bağımsız Yapımcı, Oyun, Simulasyon, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 4.29 GB

Crack: FLT

Tarih: 20 Temmuz 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?