Home Behind 2

0Home Behind 2 indir - (Direkt indir)

Home Behind 2, 10 yıllık bir iç savaşa sürüklenen bir ülke olan Scaria’da geçen Roguelike bir RPG’dir. Acımasız bir otoriter rejimi devirmek için mücadele ederken, bir yamalı devrimci savaşçı grubunu hükümetin topraklarının derinliklerine götürün!

Home Behind 2’de, önceki oyunun olaylarından 10 yıl öncesine, Scaria’ya geri dönüyoruz. Diktatör Akadullah tarafından yönetilen Scaria vatandaşları kurtuluş ve devrim çağrısı yapmaya başlıyor. Sesleri yükseldikçe isyanlar ülke genelinde orman yangını gibi yayılmaya başlıyor.

Yurtdışında okuyan bir üniversite öğrencisi olan Banan, devrime katılmak için anavatanına dönmeye karar verdi. Norto Cumhuriyeti’nden eklektik bir ajan olan Prince ve bir kabile liderinin gözden düşmüş oğlu Haroun’un yardımıyla batı Scaria’nın tehlikeleriyle yüzleşebilecek misiniz? Akadullah rejimi tarafından ele geçirilmekten kurtulabilir ve bir devrime öncülük edebilir misiniz? Scaria’nın kaderi senin omuzlarına bağlı.

Maceraya atılırken, düşman petrol sahalarını işgal ederken ve Devrimciler adına şehirler talep ederken bu Roguelike RPG’de batı Scaria’nın rastgele oluşturulmuş bölgelerini keşfedin.

Düzinelerce gerilla savaşçısını işe alın ve eğitin. Her biri kendi yeteneklerine, istatistiklerine ve savaş becerilerine sahip 36 işin kilidini açın ve dövüşçülerinizi uygun gördüğünüz şekilde ekibinize atayın.

Stratejik bir gerçek zamanlı savaş sistemi. Takım arkadaşlarınıza istediğiniz zaman komuta etmek için zamanı duraklatın veya düşmanlarınıza yıkıcı darbeler vermek için taktikler kullanın.

Rastgele silah ve zırh damlaları. İkinci Dünya Savaşı’ndan modern çağa kadar uzanan yüzlerce silah keşfinizi bekliyor.

Makineli tüfekler, alev püskürtücüler veya roketatarlar – Scaria’nın derinliklerine seyahat ederken araçlarınıza hangisini takacaksınız ve her zamankinden daha tehlikeli mekanize düşmanlarla yüzleşeceksiniz?

Devrimcileriniz için bir kamp kurun ve geliştirin; taktikler atamanıza, yemek pişirmenize, teknolojileri yükseltmenize ve savaşçılarınız için zırh yapmanıza olanak tanır.

Çeşitli benzersiz araziler, yüzlerce rastgele olay ve binaya ev sahipliği yapar. Ortamınızın sunduğu sorunları nasıl çözeceğinize karar verirken ekibinizin güçlü yönleriyle oynayın.

Büyük bir ana kampanya ve çok sayıda yan görev aracılığıyla Scaria’nın iç karartıcı savaş ve devrim tarihi hakkında bilgi edinin.


Home Behind 2 indir - (Direkt indir)

14.453
OYUN BİLGİLERİ 16 Şubat 2022 14:20
Home Behind 2

Tür: Bağımsız Yapımcı, Hayatta Kalma Oyunları, Macera, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 880 MB

Crack: PLAZA

Tarih: 16 Şubat 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?