HoloParade

0HoloParade indir - (Direkt indir)

Hololive VTuber’lar ve maskot karakterlerle canlı bir geçit töreni!

“HoloParade” bir hololive hayran oyunudur ve “holo Indie” için bir test senaryosu olarak hizmet veren ilk oyundur. En sevdiğiniz karakterleri toplayın, besleyin ve izlemenin tadını çıkarın! Derinlik, strateji sunan ve aynı zamanda gelişigüzel oynanabilen bir 2D kule savunma oyunudur.

“Holo Indie” nedir?:
Dünya genelindeki hololive Production hayranları ve yaratıcılarıyla birlikte oluşturma amacıyla “oyun yaratıcısı destek programı” kullanılarak üretilen, türev çalışma oyunlarına yönelik bir oyun markası için genel bir terimdir.

Özellik 1: Basit Ama Derin, Canlı Savaşlar
Temel sistem, üssünüzdeki karakterleri çağırdığınız ve kazanmak için düşman üssünü yok etmek üzere onları ileri doğru yürüttüğünüz klasik bir 2D kule savunma oyunudur. Kontroller basit olsa da oyun son derece derindir. Her biri müttefik iyileştirme desteği ve kendini yok eden saldırılar gibi çeşitli yeteneklere sahip olan 65’ten fazla karakter, becerikli kombinasyon ve esnek diziliş, oyundan keyif almanın anahtarıdır.

Ayrıca, yürüyüşteki karakterlerin çaldığı müzik enstrümanlarına göre çeşitli efektlerin etkinleştirildiği ‘Senfoni Etkisi’ adı verilen geçit törenlerinden ilham alan bir unsur da var. Bu, geçit töreni ekibinizin oluşumuna ve toplanma sırasına daha fazla stratejik derinlik katar.


HoloParade indir - (Direkt indir)

5.178
OYUN BİLGİLERİ 5 Aralık 2023 13:12
HoloParade

Tür: Bağımsız Yapımcı, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 257.65 MB

Crack: DRMFREE

Tarih: 1 Aralık 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?