Holomento

0Holomento indir - (Direkt indir)

Holomento , gizemli Eventide Hollow’dan geçmenin ve onu adım adım yeniden inşa etmenin tehlikeli arayışına odaklanan bir Bağımsız Permadeath Aksiyon-RPG oyunudur . Ülkeye korkunç bir lanet yağdı ve Eventide Hollow umutsuzluğa düştü. Lanetin kaynağı aynı zamanda ondan tek korumasıydı… Holomento , ona sahip olan herkesin ruhunu hapseder, gizemli kitap, Hollow’dan geçiş arayanlara kendini yapıştırır. Gezgin ölürse , bir sonraki Gezgini bekleyen dinlenme yerine dönmeden önce ruhları da Holomento’ya eklenir.

Holomento , yardım için umutsuz bir topraktan geçen nesiller boyunca kendi hikayenizi yazmanıza olanak tanır . Kısayolları açın, sırları ortaya çıkarın, antik kalıntıları bulun ve gelecekteki seyahatler için Hollow’u geliştirmek için iyileştirmeler yapın…

Lanet nedeniyle, Eventide Hollow’da seyahat etmek oldukça tehlikelidir ve birçok düşmanla uğraşmak zorunda kalacaksınız. Neyse ki, Gezginler kılıç ve yaylardan tabancalara ve… bombaatarlara kadar her türlü silahı kullanmakta ustadırlar.

Çeşitli geleneksel ve geleneksel olmayan silahları keşfedin.Özel silahlar da dahil olmak üzere yüzlerce farklı öğe toplayarak ve Hollow’un karanlık yaratıklarına yıkım getirmek için öğe becerilerini kullanarak istatistiklerinizi yükseltin!

Çeşitli başlangıç ​​sınıfları arasından seçim yapın! Her sınıf benzersiz bir öğe seti ile başlar ve Hollow’da nasıl savaşacağınızı büyük ölçüde değiştirir!


Holomento indir - (Direkt indir)

9.843
OYUN BİLGİLERİ 29 Nisan 2022 13:56
Holomento

Tür: Açık Dünya Oyunları, Bağımsız Yapımcı, Erken Erişim, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 6.7 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 27 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?