Highrise City

1Highrise City indir - (Direkt indir)

Açıkçası, bir oyuncu olarak Highris City’i diğer oyunlarla karşılaştıracaksınız. Oyunu diğer şehir kurucularıyla karşılaştırıyorsanız, Highrise City’nin odak noktasının üretim zincirleri olduğunu unutmayın – bunların sonuçları sürekli büyüyen bir şehre yol açacaktır. Oyun geleneksel bir şehir kurma oyunu değil ama ekonomi simülasyonlarının güçlü bir etkisi var. Son 8 yılda küçük bir ekip tarafından bir tutku projesi olarak geliştirildi, 7 yıl ise oyun tek kişilik bir projeydi.

Haydi bir şehir büyütelim!
Highrise City , ekonomi ve kaynak yönetimi yönünü genişleten City Simulations & Tycoon oyunlarında yeni bir dönüş sunuyor. Karmaşık bir kaynak tabanlı ekonomi sistemi ile zenginleştirilmiş türe modern bir bakış açısı yaşayın. Highrise City , iki türü yeni ve ilginç şekillerde birleştirir: City Builders ve geleneksel Ekonomi ve Kaynak Yönetimi Simülasyonları. Highrise City size zorlu bir oyun deneyimi sunuyor ve size yaşayan ve nefes alan bir şehir yaratmak için ihtiyacınız olan tüm olanakları ve araçları sunuyor. Şehrine iyi bak ve büyüyüp dev bir Metropolis’e dönüşmesini sağla!

Megacity’nizi planlayın
Highrise City’de sadece bir şehir inşa etmiyorsunuz, aynı zamanda onun için ekonomik tedarik sağlayarak onu aktif olarak yönetiyorsunuz. Tedarik zincirlerini verimli bir şekilde organize edin ve inşa edin ve istikrarlı bir büyümeyi garanti etmek için ekonominizin iyi dengelendiğinden emin olun. Bunu yaparak gerçek megakentler yaratabileceksiniz.


Highrise City indir - (Direkt indir)

14.618
OYUN BİLGİLERİ 26 Nisan 2022 12:26
Highrise City

Tür: Açık Dünya Oyunları, Erken Erişim, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 9.5 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 24 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?