High On Life

4Rick & Morty ve Solar Opposites’in yaratıcılarından High On Life geliyor.

İşsizsin, hevessizsin, liseden yeni mezun olmuşsun ve hiçbir şey yapmıyorsun; ta ki insanlıkla kafayı bulmak isteyen bir uzaylı karteli Dünya’yı işgal edene kadar.

Şimdi; bir grup karizmatik konuşan silahla birlikte, kahramanlık çağrısına cevap vermeli ve kozmosun gördüğü en ölümcül galaksiler arası ödül avcısı olmalısınız.

Justin Roiland’ın en yeni komedi macerasında kozmosta çeşitli biyomlara ve yerlere seyahat et, alçak Garmantuous ve onun haydut çetesine karşı savaş, ganimet topla, benzersiz karakterlerle tanış ve daha nicesini yap!

Kozmosun gördüğü en ölümcül galaksiler arası ödül avcısı olmak için karizmatik, konuşan silahları kurtar ve onlarla birlikte çalış.

Bir orman cennetinden, bir asteroidin içinde kurulmuş bir şehre ve kozmosun merkezine kadar dinamik ve değişen dünyalarda gez.

Alçak Garmantuous ve onun uzaylı haydut çetesinin izini sürerken çeşitli suçlulara karşı mücadele etmek için her silahın benzersiz becerilerinden yararlan.

Avcı mücadelelerini tamamla, tuhaf, eğlenceli ve komik karakterlerle tanış, çeşitli uzaylı teknolojilerini topla ve daha fazlasını yap!


51.185
OYUN BİLGİLERİ 13 Aralık 2022 12:36
High On Life

Tür: Aksiyon, FPS, Macera, Oyun, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 49.03 GB

Crack: v20221216

Tarih: 13 Aralık 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?