Hero’s Hour

0Hero’s Hour indir - (Direkt indir)

Hero’s Hour, erişilebilir, derin ve içerik açısından zengin bir Strateji Rol Yapma Oyunudur. Kahramanınızın kontrolünü elinize alın, dünyayı keşfedin, şehrinizi kurun, hızlı savaşlarda savaşın, kahramanınızın seviyesini yükseltin ve rakipleriniz sizi yok etmeden önce onları alt edecek kadar büyük bir ordu toplayın.

Dönüş Tabanlı + Gerçek Zamanlı
Dünyayı keşfederken ve şehrinizi ve ordunuzu geliştirirken hem sıra tabanlı hem de sonraki hareketlerinizi düşünmeniz ve planlamanız için zaman verirken, savaşlarda birimleriniz gerçek zamanlı olarak kendileri için savaşmak için en iyisini yapacaktır – hepsi yüzlerce. Savaşın gidişatını değiştirmek için büyüler yapın ve saldırı emirleri verin – ya da arkanıza yaslanın ve gücünüzün ortaya çıkışını izleyin.

Prosedürel Üretim
Hero’s Hour, strateji oyunu formülüne etkili prosedürel nesil getirerek, her oynadığınızda, keşfedilecek yeni alanlar ve kahramanınızı veya ordunuzu geliştirmek için garip binalar olmasını sağlar. Sizi dünyanın dört bir yanına gönderen küçük prosedürel görevlere başlamak için dikilitaşları arayın. Aynı fraksiyonu her oynadığınızda aynı yapı sırasını bile kullanamayacaksınız.


Hero’s Hour indir - (Direkt indir)

4.843
OYUN BİLGİLERİ 13 Nisan 2022 22:09
Hero’s Hour

Tür: Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 197.2 MB

Crack: v2.0.5

Tarih: 1 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?