Heroine Anthem Zero 2 : Scalescars Oath

0Heroine Anthem Zero 2 : Scalescars Oath indir - (Direkt indir)

Hikaye Açıklaması:
Heroine Anthem ZERO 2: Scalescars Oath Dünya kaostan kurtulduğunda, İkiz Bakire Azizler yedi kıyamet döngüsünü başlattı. Altıncı kıyamet gününde topraklar sular altında kaldığında, Kurtarıcı’nın torunları Tanrı’dan kutsamalar aldıktan sonra, kraliyet şehri Vuzahem’i kurarak yeni doğan Hayat Ağacı Terasyr’ın altında dirildiler. Ancak ichthyopagion büyümeye devam etti ve Tanrıların dünyayı affetmediğini açıkça ortaya koydu. İnsanlar, kıyamet gününden önce günahlardan ve cezalardan kurtulurken savaşın anlamının cevaplarını bulmalıdır. Hikaye, Tanrı ve insanlar arasındaki ilişki için çok sayıda ince metafor içerir.

Oyun, ichthyopagion’dan sağ kurtulan Gon Arrue’nin genç torunu Shama’nın etrafında dönüyor. Hayat Ağacının altında yaşayıp bir rahibe olduktan sonra, Yıldız Ark Festivali arifesinde Hayat Ağacından ayrılarak, uzak batıya, Orman Muhafızları kasabası Uzato’ya gitti. Sıradan ve sade bir ev bulma umuduyla annesinin bahsettiği hayırseveri aramaya gider, ancak annesinin bıraktığı tek ipucu bir toplu iğnedir. Shama neler yaşadı? Gözyaşlarını ve yalnızlığını gülümsemesinin ardında saklayarak, aramaya söz verdiği yerden ayrılmak. Ama kaderi ona gerçekten huzur getirecek mi?

Oyun hakkında:
Heroine Anthem ZERO 2 : Scalescars Oath, aynı anda denetleyici ve klavye girişini destekleyen, 3D yandan kaydırmalı hikaye tabanlı ARPG ile karıştırılmış gerçek zamanlı bir 2D’dir. Karakterinizi seviyelendirerek daha fazla becerinin kilidini açın.
Oyunun yapımcıları, size uzun ve büyülü bir “düet” getirmek için yenilikçi yaratıcılıklarını kullandılar. Oyun, kültürel dünyasını yaratmak için deniz kızlarının efsanelerinin yanı sıra Sırp ve Doğu Asya kabile kültürünü bir araya getiriyor. Uzun yıllar boyunca oluşturulmuş, yaklaşık 400.000 kelimelik diyalog, 500’den fazla hikaye CG, 300 aşama ve 500’den fazla hikaye performansı içeriyor. Gerçekten uzun bir TV dizisi gibi ama bir macera oyunu olarak hayata geçirildi. Film müziği, deneyiminizi tamamen yeni bir düzeye taşıyan birden fazla müzik yapımcısının birçok şarkısını içerir!


Heroine Anthem Zero 2 : Scalescars Oath indir - (Direkt indir)

20.005
OYUN BİLGİLERİ 22 Şubat 2022 15:08
Heroine Anthem Zero 2 : Scalescars Oath

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 8.5 GB

Crack: PLAZA

Tarih: 22 Şubat 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?