Hellboy Web of Wyrd

1Upstream Arcade tarafından geliştirilen Hellboy Web of Wyrd’de, Mike Mignola’nın orijinal başyapıtlarına sadık kalınarak oluşturulmuş bir sanat tarzı kullanılıyor. Çizgi romanlarda olduğu gibi, oyun da Hellboy’u bir dizi son derece farklı ve tam anlamıyla özgün maceraya çıkarıyor ve her hikâye belirli bir konuyu işlese de, hepsi bir şekilde Kelebek Evi’nin gizemli mirasına bağlanıyor.

1962’de okültist Pasquale Deneveaux tarafından inşa edilen Kelebek Evi sıradan bir konuttan fazlasıdır; bir geçit işlevi görür. Okült ley enerjilerinin üzerine inşa edilen yapının tuhaf açıları ve Öklit dışı geometrik şekilleri, tek bir uğursuz düşünceyle tasarlandı: Wyrd adı verilen korkunç ve büyüleyici bir boyuta çıkan kapıyı açmak.

Wyrd’deki diyarları keşfederken kâbus gibi canavarlar ve homunkuluslar karşısında dişini tırnağına (yani toynağına) takarak mücadele et. Çarpışma sistemi zorlayıcı karşılaşmalar yaratacak şekilde geliştirildi; başarılı olmak için örüntüleri öğren, kaçın, savuştur ve -tabii ki- düşmanlarını yumruklayarak cehennemin dibine gönder.


16.517
OYUN BİLGİLERİ 19 Ekim 2023 16:02
Hellboy Web of Wyrd

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 2.56 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 18 Ekim 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?