Hearts of Iron IV Trial of Allegiance

2Hearts of Iron IV için yeni bir içerik paketi olan Trial of Allegiance’ta, dünyanın en etkileyici çarpışmasının alternatif tarihlerini yaz. Güney Amerika uluslarının güvenliği ve emniyeti İkinci Dünya Savaşı’nın çekişmesi tarafından tehdit altında, bu dünyayı keşfet ve hakimiyetin altına al.

Yükselen küresel güçlerin karşısında bölgesel bir süper güç inşa et veya savaşa erkenden katılıp büyük ideolojik bloklardan biriyle şansını dene. Güney Amerika hem kaynaklar hem de iş gücü olarak zengin bir yer. Arjantin, Brezilya veya Şili’ye ihtişamlı bir alternatif gelecek kurabilir misin?

Hearts of Iron IV: Trial of Allegiance şunları içerir:

Brezilya için Ulusal Odak Ağacı:
Ülke içi çekişmeler ve anayasa krizleriyle geçen on yıllık dönem boyunca zorlanan Brezilya, tarihi rotayı takip ederek Müttefik mücadelesinin geç katılan ama değerli bir üyesi olabilir. Alternatif olarak, yeni bir hükümet kurup yeni öncelikler belirleyerek kıtanın hakim devleti olabilir.

Arjantin için Ulusal Odak Ağacı:
Yolsuzluklar, ayaklanmalar ve işçi sınıfının huzursuzluğuyla dolu günler geçiren Arjantin, zorlu bir siyasi mücadele sunuyor. Ülke içindeki sorunları çözdükten sonra dünya sahnesine daha büyük katkılar sunabilir ve bu ulusun tüm potansiyeline ulaşmasına yardım edebilirsin.

Şili için Ulusal Odak Ağacı:
Şili; ülke içindeki faşist partilerle, etnik çekişmenin kalıntıları ve Birleşik Devletler’in dayatmacı etkisiyle mücadele etmek zorunda olan, radikal bir geleneğe sahip enerjik bir cumhuriyet. Kıtada kurulacak birliğin sancaktarlığını yap, eşitlik ve yenilenmeye doğru bir rota çiz.

Paraguay ve Uruguay:
Birkaç yeni yayınlanabilir ulusa ek olarak küçük içerikler.

Yeni Çizimler:
Brezilya ordusu için 3D birim çizimleri, ayrıca Ulusal Odak ağaçları ve birimleri için benzersiz 2D çizimler

Ana oyun ve tüm ekpaketler dahildir direk oynayabilirsiniz.


19.975
OYUN BİLGİLERİ 7 Mart 2024 20:04
Hearts of Iron IV Trial of Allegiance

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Ek Paketler, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 4.6 GB

Crack: FLT

Tarih: 7 Mart 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?