Heads Will Roll Reforged

1Heads Will Roll Reforged indir - (Direkt indir)

Heads Will Roll: Reforged, oyuncunun kendisini İngiltere ve Fransa kralları arasındaki efsanevi Yüz Yıl Savaşının ortasında bulan sıradan bir ortaçağ askerinin rolünü üstlenmesine olanak tanıyor. Tek tutkusu hayatta kalmak olan basit bir uşak olarak yola çıkıyorsunuz, ancak uygun beceri ve kurnazlıkla ya da kan ve korumayla, kısa sürede kendinizi zamanınızın en ünlü şövalyelerinden biri olarak görebilirsiniz.

Bu oyun, oyuncunun hem dövüş içinde hem de dışında dikkatli kararlar vermesini gerektiren, hayatta kalma mekaniği ve sıra tabanlı dövüş içeren benzersiz bir RPG türüdür. Gelişmiş dövüş sistemi, karakterlerin istatistikleri ve nitelikleri, belirli silahlara aşinalık ve yeterlilik, silah uzunluğu, yorgunluk seviyesi, çeşitli travmalar ve yaralanmaların yanı sıra yüzlerce farklı öğe ve sarf malzemesi gibi birçok farklı parametreyi kullanır.

Oyun, her türlü ortaçağ silahı ve zırhından benzersiz efektlere sahip biblolara, çeşitli zehir türlerine, tıbbi malzemelere ve birçok zanaat ürününe kadar değişen 200’den fazla farklı yağmalanabilir eşya sunuyor.

Karakterinizin gerçekleştirdiği tüm eylemlerin oyun içi sonuçları olacaktır. NPC’ler, onlara nasıl davrandığınıza ve hem savaş içinde hem de savaş dışında nasıl davrandığınıza bağlı olarak sizin hakkınızdaki görüşlerini değiştireceklerdir. Bu da gelecekte onlarla olan çeşitli etkileşimleri etkinleştirecek veya devre dışı bırakacak ve bazen özel etkinlikleri tetikleyecektir.

Elinize geçen herhangi bir ganimet veya malzemeyi iyi bir şekilde kullanın. Birçoğu tıbbi ve faydalı eşyaların yanı sıra birçok tatar yayı mühimmatı üretmek için birleştirilebilir.

Heads Will Roll, iki ayrı oyunu tamamen benzersiz iki deneyime dönüştürecek birçok rastgele oluşturma öğesinden yararlanıyor. Her oynadığınızda farklı öğeler ve istatistiklerle başlayın, farklı düşmanlarla yüzleşin, farklı seçimler yapın ve farklı olaylar yaşayın.

Oyunda kılıçlardan baltalara, gürzlerden mızraklara, fırlatma bıçaklarından tatar yaylarına kadar onlarca silah bulunuyor. Hepsi farklı istatistiklere ve becerilere (güç, çeviklik vb.) dayanan ve bunlardan yararlanan, aynı zamanda farklı özelliklere sahip olan ve bir şekilde birbirlerine karşı çıkan çeşitli hareket setlerine sahiptir.


Heads Will Roll Reforged indir - (Direkt indir)

16.250
OYUN BİLGİLERİ 8 Ekim 2023 22:50
Heads Will Roll Reforged

Tür: Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 866.54 MB

Crack: GOG

Tarih: 4 Ekim 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?