Have a Nice Death

4Death Inc.’in karanlık, büyüleyici, prosedürel olarak oluşturulmuş bölümlerini keşfedin ve burada her zaman en son ofis dedikodularını paylaşmaya istekli olan sevimli balkabağı kafalı asistanınız Pump Quinn gibi çeşitli unutulmaz karakterlerle tanışacaksınız.

Bulabileceğiniz ve geliştirebileceğiniz 30’dan fazla benzersiz silah ve büyüyü kullanarak hızlı tempolu hack ve slash dövüşü ile becerilerinizi geliştirin (ve tırpanlayın)

Ölüm ölemeyeceğinden, öğrendiklerinizi ve kazandıklarınızı kullanarak üstesinden gelin Death Incorporated’ın her bölümündeki sayısız köle ve patron… tekrar tekrar. Her koşudan sonra bir performans incelemesi, yolculuğunuzda ilerlemenize yardımcı olacak ilginç öğelerin ve yükseltmelerin kilidini açacağınızı garanti eder.

Kendiniz için daha fazla güç almak, Death Incorporated’ın şirket kültüründe tartışmalı bir harekettir. Örneğin, kendiniz için bir Lanet yükseltmesi benimsemek, İş Müfettişinin astlarınıza gelişmiş yetkiler vermesine veya daha kötüsü, kahve ve iş çıktınız için hayati önem taşıyan diğer öğelerin maliyetini yükseltmesine neden olabilir.


29.620
OYUN BİLGİLERİ 22 Mart 2023 22:47
Have a Nice Death

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Platform

Platform: PC

Boyut: 1.64 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 22 Mart 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?