Haunted Investigation

0Korkularınla ​​yüzleşmeye hazır mısın? Haunted Investigation, cesaretinizi sınayacak ve sizi koltuğunuzun kenarında tutacak, yürek hoplatan bir korku oyunudur. Bu tek oyunculu/çok oyunculu oyun, oyuncuları doğaüstü gizemlerle dolu terk edilmiş bir malikanede tüyler ürpertici bir keşifte bir araya getirmek için tasarlandı.

Oyunun ortalama uzunluğu: 35-40 dakika İster tek başınıza ister başka bir arkadaşınızla oynamayı seçin , Haunted Investigation sizi korku ve gerilim dolu bir dünyanın içine çekecek. Bir yandan bulmacaları çözerken bir yandan da malikanede yatan karanlık sırları ortaya çıkarmak için birlikte çalışmanız gerekecek.

Ancak uyarılmalıdır: Bu oyun korkaklara göre değildir. Gerçek hayatta korku uyandıracak çeşitli korkularla, Haunted Investigation sizi her zaman tetikte tutacak. Kendinizi aslında malikanenin içinde, ipuçlarını arayan, bulmacaları çözen ve hayatta kalmaya çalışan biri gibi hissedeceksiniz.

Haunted Investigation’ın en heyecan verici özelliklerinden biri, çoklu sonlarıdır . Oyun boyunca yaptığınız seçimlere bağlı olarak farklı sonuçların kilidini açacak ve yeni sırlar keşfedeceksiniz. Konağın gizemlerini çözüp hayatını kurtarabilecek misin? Sadece en cesurlar öğrenecek.

Korku oyunları hayranıysanız, Haunted Investigation mutlaka oynamanız gereken bir oyundur.. Sürükleyici oynanışı, tüyler ürpertici korkuları ve çoklu sonlarıyla sizi kesinlikle eğlendirecek. Arkadaşlarınızı toplayın, ışıkları kapatın ve unutulmaz bir korku deneyimine hazır olun. Konağa girecek kadar cesur musun?


13.240
OYUN BİLGİLERİ 19 Ağustos 2023 17:44
Haunted Investigation

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Korku, Oyun

Platform: PC

Boyut: 5.17 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 18 Ağustos 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?