Haunted House

0Klasik Atari macerasının yeniden tasavvuru olan Perili Ev’de ürperme ve sinsi heyecanlar bol! Oyuncular, efsanevi hazine avcısı Zachary Graves’in erken gelişmiş yeğeni Lyn Graves’in kontrolünü ele alacak. Lyn, amcasının malikanesini en yakın yurttaşlarıyla birlikte ziyaret eder, ancak evin arkadaşlarını hızla yakalayıp kaçıran gulyabaniler ve canavarlarla dolu olduğunu görür.

Lyn, amcasını ve arkadaşlarını kurtarmak ve tüm doğaüstü düşmanları yakalamak için büyülü bir vazonun parçalanmış parçalarını bulmalı ve onları tekrar bir araya getirmelidir.

Yöntemsel olarak oluşturulmuş oda düzenleri, değişen duvarlar, öngörülemeyen düşman yerleşimleri ve benzersiz hayalet karşılaşmalar aracılığıyla Lyn, arkadaşlarının ve amcasının yerini bulmak için gulyabani sürülerinin ve ürkütücü ektoplazmaların arasından sürünmeli, gizlice girmeli ve hızla ilerlemelidir.

Her vazo parçası, tüyler ürpertici bir bölüm sonu canavarı tarafından şiddetle korunuyor; 3D izometrik gizlilik oynanışıyla Lyn, her zorluğun üstesinden gelmek için ayakları üzerinde durmalıdır. Gölgeli bir hayalet tarafından bayılınca kendini Perili Ev’in girişine geri döner ve her koşunun benzersiz olmasını sağlayacak tamamen yeni bir zemin düzeni ve düşman yerleşimiyle karşı karşıya kalır.

Özellikler
Diriliş Roguelite: Haunted House, roguelite unsurları eklerken gizlilik ve gizemli zorlukları ikiye katlayarak hiçbir oyunun aynı olmamasını sağlıyor.

Her Yaştan Heyecanlı Yolculuk: Tuhaf, karikatürize sanat tarzı, Perili Ev’deki ürpertiyi ve heyecanı yalnızca ince bir şekilde örtüyor! Aptalca ve ürkütücü arasındaki çizgiyi ustalıkla kullanan Haunted House, öncelikle gizliliğe dayalı oyun ve hafif savaş sahneleri sunuyor.

Kilidi Açılabilir Karakterler: Lyn, Perili Ev’i keşfederken, malikanenin derinliklerine dalmak için kullanabileceğiniz oynanabilir karakterlere dönüşen tuzağa düşmüş arkadaşlarını serbest bırakacak.

Her arkadaşın farklı istatistikleri vardır, dolayısıyla konağı kiminle keşfettiğinize bağlı olarak bu yeni bir deneyim olacak!


12.466
OYUN BİLGİLERİ 12 Ekim 2023 18:56
Haunted House

Tür: Aksiyon, Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.12 GB

Crack: RUNE

Tarih: 12 Ekim 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?