Harvest Moon: One World

0Harvest Moon: One World indir - (Direkt indir)

Uzun süredir devam eden Harvest Moon serisine en son girişte kumsallarda, çölde ve hatta bir volkanda gezin! Hasat Tanrıçası kayboldu ve onu geri getirmek size kalmış! Yol boyunca inekler, koyunlar, develer ve hatta ren geyiği ile karşılaşacaksınız! Kazın, çünkü bu oyunda dünya tam anlamıyla sizin istiridyeniz!

Hasat Tanrıçası bu dünyadan kaybolmadan önce, küçücük Harvest Wisps’e çeşitli tohumların bilgisini aşıladı, böylece dünyanın çeşitli meyve ve sebzelerinin kaybolmamasını sağladı. Bu Harvest Wisps’lere verilen gücü kullanarak, oyunda ilerledikçe çeşitli tohumların kilidini açacaksınız! Ancak Hasat Perileri, hepsi farklı zamanlarda ve yerlerde göründükleri için bulmak zor olabilir. Onlardan mümkün olduğunca fazlasını aradığınızdan emin olmak için noggin’inizi kullanmanız gerekecek!

• Hasat Tanrıçasını canlandırmak için dünya çapında bir maceraya atıl!
• 5 benzersiz ve renkli bölgeyi keşfedin: Calisson’un genişleyen çayırları, Halo Halo’nun muhteşem plajları, Pastilla’nın kavurucu çöl sıcağı, Lebkuchen’in şirin tepeleri ve Salmiakki’nin karlı dağları!
• Erkek ya da kız olarak oynayın ve her biri kendi benzersiz kişiliğine ve arka planına sahip 5 bekar ve 5 bekardan birini kazanın!
• İnek, koyun, keçi ve hatta ren geyiği gibi hayvanları büyütün ve tutun!
• Bir bölgeden diğerine kolayca seyahat etmek için Expando-Farm’ınızı kullanın!


Harvest Moon: One World indir - (Direkt indir)

11.329
OYUN BİLGİLERİ 22 Ocak 2022 20:22
Harvest Moon: One World

Tür: Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 804.5 MB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 7 Eylül 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?