Harmony The Fall of Reverie

0Harmony The Fall of Reverie indir - (Direkt indir)

Çok yakın bir gelecekte… Polly birkaç yıl yurtdışında kaldıktan sonra kayıp annesini aramak için memleketine döndüğünde memleketinin büyük ölçüde değiştiğini fark eder. MK adlı bir mega şirket, gücünü nüfusu kontrol etmek için kullanıyor ve topluluğu tehlikede.

Kısa süre sonra, onu İnsanlığın Özlemleri krallığı olan Reverie’ye bağlayan bir basiret yeteneğine sahip olduğunu keşfeder: Zafer, Mutluluk, Güç, Kaos, Bağ ve Gerçek. Bu dünyada Polly, sonunda Reverie’ye hükmedecek ve tanrıların dünyası ile bizimki arasındaki hassas dengeyi yeniden kuracak olan Özlemi seçme gücüne sahip bir tanrıça olan Harmony olur.

İnsanlığın kaderi tehlikede. Hangi kaderi hedefliyorsun?

Polly veya Harmony olarak yaptığınız her eylem, her iki dünyayı da etkileyecek ve sizi genişleyen anlatı yollarına gönderecek. Polly’nin öngörü yeteneğinin bir oyun tahtası ve görsel temsili olan Augural’da geleceği görün ve olası seçimlerin sonuçlarını keşfedin. Arzu ettiğiniz kaderin peşinden giderken, aynı zamanda Özlemlerle bağ kuracak ve onlardan kristaller alacaksınız. Bunlar, önemli kavşaklarda, hikayenin nasıl çözüldüğünü ve nihayetinde insanlığın kaderini değiştirecek farklı yolların kilidini açacaktır.

Reverie’ye liderlik etmek için hangi Aspirasyon gelirse gelsin, Harmony’nin yardımıyla insanlığın da kalbi haline gelecektir. Kişilikleri ve yönetim tarzları Reverie’yi değiştirirken aynı zamanda dünyamızdaki insanlara da yeni bir yön verecektir: dünyalar arasındaki bağlantı daha güçlü olduğunda, Reverie dünyamızın durumu üzerinde daha büyük bir etkiye sahip olur.

Glory, Bliss, Power, Chaos, Bond ve Truth, kendi farklı kişilikleri, hedefleri ve işleri nasıl daha iyi hale getireceklerine dair fikirleri olan çılgınca farklı varlıklardır. Harmony olarak rüyalarınızda Reverie’yi ziyaret ederken her birini tanıyacaksınız, ancak dünyanızın neye ihtiyacı olduğunu – Polly olarak – yalnızca siz bilirsiniz.


Harmony The Fall of Reverie indir - (Direkt indir)

4.527
OYUN BİLGİLERİ 9 Haziran 2023 15:24
Harmony The Fall of Reverie

Tür: Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 7.98 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 8 Haziran 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?