Hard West 2

2Hard West 2’de Batı’nın karanlık kalbine giden yolda bir iz bırakın

Sen sınırın kendisi kadar tehlikeli bir üne sahip, adı çıkmış bir kanun kaçağı Gin Carter’sın.

Büyük bir skor peşinde koşarken, efsanevi “Hayalet Tren”in federal altınla dolu olarak size doğru ilerlediği konuşuluyor. İşte bu o.

Hızlı bir şekilde, bazıları silahlı, bazıları da barları bir saniyede susturan doğaüstü becerilere sahip bir grup haydut toplarsınız.

Gece çöker ve ekip yola çıkar, ayın hayaletimsi ışığında silueti belirir Birlikte, kırları silah sesleri ve avlananların çığlıklarıyla yankılanan tanrısız bir diyara dönüştürürsünüz.

Ancak trene bindiğinizde, adının boşuna “Ghost Train” olmadığını keşfedersiniz. Ardından, mermiler, büyücülük ve ne pahasına olursa olsun kişisel kurtuluş arayışınız tarafından yönlendirilen Sert Batı’nın keşfedilmemiş çorak topraklarında hayatınızın mücadelesi var.

Şeytanın peşine düş ve çaldığını geri al

Ruhunuzu kurtarmak için verilen umutsuz bir savaşta Vahşi Batı’nın en uzak noktalarını keşfedin Karla kaplı manzaralardan sınır kasabalarına kadar acımasız bir dünyada hayatta kalma mücadelesi veren topraklarda dolaşırken ekibiniz hakkında daha fazlasını keşfedin. Acımasız seçimler yapın ve korkunç sonuçlarla yaşamayı öğrenin.

Bravado State’inizi etkinleştirmek için öldürmeleri toplayın ve arazide dolaşırken yolunuza çıkan herkesi – veya herhangi bir şeyi – alt ederek Eylem Puanlarınızı doldurun. Serinizi genişletmek ve efsanevi bir silahşör olarak itibarınızı güçlendirmek için birden fazla düşmanı şık bir şekilde öldürün.

Ekibinizin poker ellerini oluşturmak için gizemli oyun kartlarını ortaya çıkarın ve onları en iyi altı atıcı şeklinde tutmak için daha keskin silahlar, patlayıcılar, biblolar veya sadece bir kare fasulye ve viski ile donatın.

Beğenin ya da beğenmeyin, büyüyen silahlı haydutlar, ışınlanan cadılar ve diğer gizemli yaratıkların sorumluluğu, çizmeli ayaklarınıza iniyor. Ancak kimi dinlediğinize ve onlardan ne yapmalarını istediğinize dikkat edin. Doğru seçimler, size en yakın olanlar için daha fazla Sadakat Puanı ve faydalı yeni beceriler sağlar, ancak kötü bir seçim, amacınıza olan bağlılıklarını test eder.


10.773
OYUN BİLGİLERİ 4 Ağustos 2022 23:15
Hard West 2

Tür: Aksiyon, Korku, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 20.08 GB

Crack: v1.0.1.0.4059

Tarih: 4 Ağustos 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?