Happy

0“Happy”, kayıp bir aileyi aramak için terk edilmiş bir kış ormanına giden bir dedektif rolünü oynadığınız bir psikolojik korku macerasıdır.
Sessizliğin ve gizemlerin yaşadığı, karla kaplı yoğun bir kış ormanına varıyorsunuz. Bu kasvetli yerin sırlarını ortaya çıkarmalı, ailenin yaşadığı evi bulmalı ve sakinlerine ne olduğunu öğrenmelisiniz.

Ormanın derinliklerine daldıkça uğursuz varlıklar, gizemli ayak izleri ve terk edilmiş yerler dahil olmak üzere çok sayıda tehlikeyle karşılaşacaksınız. İlgi çekici bir komployu çözmek ve ailenin kaderini çözmek için bölgeyi keşfedecek, ipuçları toplayacak, bulmacaları çözecek ve gizemleri çözeceksiniz.
Özellikler:
Heyecan Verici Bir Korku Macerası: Oyun, oyuncunun kayıp aileyi ortaya çıkarmak için çözmesi gereken gizemler ve gizemlerle dolu sürükleyici bir hikaye sunuyor.

Benzersiz Atmosfer: Karla kaplı kasvetli kış ormanları, eşsiz bir korku ve gizem atmosferi yaratır. Büyüleyici grafikler ve film müziği, kendinizi oyun dünyasına kaptırmanıza ve atmosferini hissetmenize yardımcı olur.

Soruşturma ve bulmacalar: Bölgeyi keşfederek, ipuçları toplayarak, bulmacaları çözerek ve gizemli ayak izlerini çözerek bir ailenin ortadan kaybolmasını araştırmanız gerekecek. Gizemi çözmedeki başarı, becerikliliğinize ve mantıklı düşünmenize bağlıdır.

Düşmanlar ve Tehlikeler: Gerçeğe giden yolda sizinle yüzleşmeye hazır uğursuz varlıklar ve karanlık güçler de dahil olmak üzere kış ormanında pek çok tehlike pusuda bekliyor. Hayatta kalmak için onlarla savaşmanız veya onlardan kaçınmanın yollarını bulmanız gerekecek.

Konunun öngörülemezliği: Oyun, sonuna kadar rahatlamanıza izin vermeyecek beklenmedik olay örgüsü kıvrımları ve gizemlerle dolu. Ailenin ortadan kaybolmasının gizemini çözmek için ipuçları arayacak, bulmacaları çözecek ve sırları ortaya çıkaracaksınız.


6.887
OYUN BİLGİLERİ 12 Ağustos 2023 16:03
Happy

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Macera

Platform: PC

Boyut: 2.02 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 12 Ağustos 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?