Hans

4Uyarı: Bu oyun sadece iyi oyuncular — ve kalın camlı monitörler için geliştirilmiştir.

Hiç Dünya’nın en yalnız karpuzuyla tanıştınız mı? Hans ile tanışın, kendisi, bilimin tuhaf bir cilvesinden doğan ve insanlık yıldızlara doğru yola çıktığında geride kalan ölümsüz bir varlık. Hans sadece serinletici bir yaz atıştırmalığı değil. O hayalleri, hırsları ve sulu yapısına meydan okuyan bir hareket gücüne sahip bir karpuz.

Çarpık Bir Dünyada Vals
“Hans” ‘ta, delirmiş bir dünyada gezinirken cesur meyvemizle birlikte yuvarlanacaksınız. Gökdelenler yerçekimine meydan okuyor, ormanlar havalanıyor, arabalar uçuyor ve tüm bunların ortasında Hans? O sadece her seferinde bir zıplayışta, her şeyi bir arada tutmaya çalışıyor.

Karpuz Mekaniğinde Ustalaşın
İşin ilginç yanı şu: Hans’ın her şeyi fizik. Her yuvarlanışı, her sıçrayışı, yüzen bir platforma her çaresizce tutunuşu momentum ve kütlenin acımasız yasaları tarafından yönetiliyor. Diğer oyunlardaki gibi sıradan bir karakteri yönettiğinizi mi düşünüyorsunuz? Ya da belki o uçan platformları insan eliyle yakaladığınızı? Tekrar düşünün. Kendi iradesi olan bir karpuzu yönlendiriyorsunuz. Hans sizin küresel, tohum dolu mücadeleniz.

Karpuzun Tehditleriyle Yüzleşin
İşte burada işler ilginçleşiyor. Gördüğünüz şu sektiren barikatlar var ya? Başarısız olmanızı istiyorlar ve onlar sadece başlangıç. Hans’ı her yöne döndüren döner platformlar, karpuz fırlatmaya meraklı toplar ve kahramanımıza karşı çok kişisel bir kan davası olan yıkım toplarıyla boğuşmaya hazır olun. Her engel becerinize, sabrınıza ve belki de birazcık akıl sağlığınıza bir test niteliğindedir.


19.767
OYUN BİLGİLERİ 7 Kasım 2023 14:15
Hans

Tür: Basit Eğlence, Oyun, Platform, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 793 MB

Crack: TENOKE

Tarih: 6 Kasım 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?