Handyman Corporation

0HANDYMAN CORPORATION
Bakım ve servis endüstrisinde kendi işini yapmaya başla! Alet kutuları, koli bandı, yakıcı elektrik kabloları ve çileden çıkaracak kadar küçük ve kolayca yanlış yerleştirilebilen vidaların dünyası seni bekliyor!

Handyman Corporation oyununu genişletebilmek için müşterilerden iş al ve bunları elinden gelen en iyi şekilde gerçekleştir!

ALTININ ELİ
Dünyayı döndüren şey paradır ve tamirci olarak kendi parana sahip olmak istiyorsan, biraz iş yapmaya başlasan fenâ olmaz.

Oyunda bulunan yüzlerce kontrakta göz atmak için güvenilir kaynağını kullan ve baş etmeye hazır olduğun kontraktları seç ve en kârlı anlaşmaları sun.

Nakite sahip olduğunda, alet ve yedek parça alabiliyor olmanın yanı sıra eğitim programlarında yeteneklerini geliştirebileceksin.

– Yüzlerce iş Kontrakt tarama özelliği

– Yedek parça ve alet alışverişi Envanter yönetimi

OYUN İÇİNDE OYUN
Handyman Corporation oyununda öne çıkan çok çeşitli işler bulunuyor– ev aletlerini tamir etmekten elektrik tehlikelerini ortadan kaldırmaya ve tüm daireleri yaşanabilir alanlara dönüştürmeye kadar.

Elini neyle kirletmeye karar verirsen ver, her göreve kendi kurallarına göre yönetilen belirli bir mini oyun eşlik eder.

Aletlerin ve kilidi açılmış karakter yeteneklerin, yapbozun ne kadar kolay çözüleceğini belirler, fakat elbette hiçbir şey eski güzel uygulamaların yerini dolduramaz!

Müşterilerinin sabırlarının sınırlı olduğunu unutma. Bir müddet sonra, daha karmaşık ve ödüllendirici görevlere doğru ilerleyeceksin.

– Tamirci, elektrikçi, su tesisatçısı, boyacı, marangoz ve hatta iç tasarımcı ol.

– Düzinelerce mini oyuna dayalı görevleri tamamla Boyama, stiller ve malzemelerde çok sayıda özelleştirme opsiyonu


18.209
OYUN BİLGİLERİ 26 Ocak 2023 15:26
Handyman Corporation

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Oyun, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 1.98 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 25 Ocak 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?