Halo Infinite

10Halo Infinite indir - (Direkt indir)

BU İÇERİK HAKKINDA

Usta Şef ol:

Tüm umutlar kaybolduğunda ve insanlığın kaderi tehlikedeyken, Usta Şef şimdiye kadar karşılaştığı en acımasız düşmanla yüzleşmeye hazırdır. Destansı bir macera yaşamak ve Halo halkasının devasa ölçeğini keşfetmek için insanlığın en büyük kahramanının zırhına girin.
Zeta Halo’yu keşfedin:

Halo Infinite, antik halka dünyası Zeta Halo’nun geniş açık ortamında geçen, bugüne kadarki en kapsamlı ve macera dolu Halo kampanyasını sunuyor. Çarpıcı yüksekliklerden halkanın altındaki gizemli derinliklere kadar Kurulum 07’nin uçsuz bucaksız alanlarını keşfedin. “Sürgün” olarak bilinen korkunç bir düşmana karşı mücadelenizde takviye almak için UNSC denizcilerini kurtarın.

Banished’i yen

Halo 5 olaylarından sonra ve ezici bir yenilgiden kısa bir süre sonra, UNSC filosu ağır hasarlı Kurulum 07’nin yüzeyinde parçalanmış ve mahsur kalmış durumda. . İnsansız ve silahsız Usta Şef, Banished’in Halo halkasını onarmasını ve galaksinin en büyük tehdidinin kontrolünü talep etmesini durdurmalıdır.

PC Ayarları ve Optimizasyonları:

Halo Infinite, PC için üretilmiştir. Gelişmiş grafik ayarları, ultra geniş/süper ultra geniş destek ve üçlü tuş bağlantılarından dinamik ölçekleme ve değişken kare hızları gibi özelliklere kadar Halo Infinite, PC’de bugüne kadarki en iyi Halo deneyimidir.

REPACK SIKIŞTIRILMIŞ▼
REPACK İNDİR ( 19~46.1 GB)


Halo Infinite indir - (Direkt indir)

60.858
OYUN BİLGİLERİ 8 Aralık 2021 22:28
Halo Infinite

Tür: Aksiyon, Macera, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 43 GB

Crack: CODEX

Tarih: 8 Aralık 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?