Halo: Combat Evolved Anniversary

4Bu İçerik Hakkında

"Halo: Combat Evolved Anniversary*, Halo: The Master Chief Collection’ın ikinci bölümü olarak bilgisayarlara geliyor. Bilgisayarlar için en iyi hâle getirilmiş olarak, oyun tarihindeki en çok sevilen serilerden birinin 10. yıl dönümünün kutlamasına binaen oluşturulmuş, orijinal Halo harekâtının göz alıcı bir şekilde yenilenmiş sürümünü yeniden yaşayın. Halo olarak bilinen gizemli bir halka dünyaya zorunlu iniş yaptıktan sonra Master Chief, üstün Covenant kuvvetlerine karşı hayatta kalan insanlara yardım etmekle görevlendirilir. Bunu yaparken kendisi ve Cortana, Halo’nun karanlık sırrını açığa çıkarır ve galaksideki tüm yaşamı korumak için savaşır.

Oyun Özellikleri

  • Bilgisayar Seçenekleri/İyileştirmeleri: Halo: Combat Evolved Anniversary şimdi bilgisayarlar için en iyi hâle getirildi. Ayrıca 60+ FPS’de ve 4k UHD olarak her zamankinden daha iyi görünüyor.* Diğer olağan bilgisayar seçenekleri olarak özelleştirilebilir fare ve klavye desteği, ultra geniş ekran desteği, FOV özelleştirmesi ve daha fazlası bulunuyor.
  • Harekât: Halo efsanesinin ikinci bölümünü tecrübe edin ve 10 unutulmaz görev boyunca Master Chief olarak savaşıp ilerleyin.
  • Anniversary Özellikleri: Anniversary sürümdeki yenilenmiş grafikler ile orijinal Halo: Combat Evolved harekâtındaki grafikler arasında geçiş yapın.
  • Çok Oyunculu: Halo: Combat Evolved Anniversary’deki güncellenmiş bir ilerleme sistemi ve 19’dan fazla unutulmaz harita sunan simgesel çok oyunculu ile Halo macerasına devam edin.

  • Performans ölçümlerini elde etmek amacıyla minimum donanım özellikleri konusunda yardım için sistem gereksinimlerine bakın"

65.955
OYUN BİLGİLERİ 5 Mart 2020 19:08
Halo: Combat Evolved Anniversary

Tür: Aksiyon, Oyun

Platform: PC

Boyut: 28 GB

Crack: CODEX 

Tarih: 3 Mar 2020

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?