Halo 3

7Bu İçerik Hakkında

Halo 3, Halo: The Master Chief Collection’ın bir sonraki bölümü olarak bilgisayarlara geliyor. Bilgisayarlar için en iyi hâle getirilen, orijinal Halo üçlemesinin bu dramatik, heyecan verici sonucunda Master Chief’in Covenant, Flood ve tüm İnsanlık arasındaki savaşı sonlandırmak üzere dönüşüne şahitlik edin. Galaksinin kaderi tehlikededir ve Master Chief, Afrika kumullarının altında insanlığın kurtuluşu veya yok oluşunun anahtarı olabilecek kadim bir sırrı açığa çıkarmak için dönüş yapar. Bu obje İnsan ve Covenant arasındaki çatışmaların gidişatını değiştirebilecektir.

Oyun Özellikleri

  • Bilgisayar Seçenekleri/İyileştirmeleri: Halo 3 şimdi bilgisayarlar için en iyi hâle getirildi. Ayrıca 60+ FPS’de ve 4k UHD olarak her zamankinden daha iyi görünüyor.* Diğer olağan bilgisayar seçenekleri olarak özelleştirilebilir fare ve klavye desteği, ultra geniş ekran desteği, FOV özelleştirmesi ve daha fazlası bulunuyor.

  • Harekât: Halo evrenindeki bir sonraki bölümü tecrübe edin ve 11 unutulmaz görev boyunca savaşarak ilerleyin.

  • Çok Oyunculu: Halo: The Master Chief Collection’da tamamen güncellenmiş bir ilerleme sistemi sunan, ikonik Halo 3’teki 24 çok oyunculu haritasıyla Halo maceranıza devam edin.

  • Atölye & İzleme: Simgesel Atölye aracıyla oyunu oynamanın yeni yollarını oluşturun ve en sevdiğiniz anları kayda almak ve toplulukla paylaşmak için İzleme’den faydalanın

75.627
OYUN BİLGİLERİ 14 Temmuz 2020 18:32
Halo 3

Tür: Aksiyon, Oyun, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 69 GB

Crack: HOODLUM 

Tarih: 13 Tem 2020

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?