Halo 2 Anniversary

4Halo 2: Anniversary, The Master Chief Collection’ın bir sonraki bölümü olarak bilgisayarlara geliyor. Bilgisayarlar için en iyi hâle getirilen, orijinal Halo 2 oyununun kusursuz biçimde yenilenmiş sürümünü tecrübe edin. Halo’nun yok olmasından sonra insanlık kısa süreli bir zafer yaşar. İntikam hırsıyla yanıp tutuşan Covenant, dünyaya bir sürpriz saldırı düzenler ama UNSC’nin ana filosuna karşı hazırlıksız yakalanıp uzay akımında kaçmaya zorlanırlar. Master Chief, bu hırslı düşmanlarını takip edince başka bir Halo halkasını ve alışılmadık, yeni bir müttefik gibi İnsan-Covenant Çatışması’nın gidişatını çarpıcı bir şekilde sonsuza dek değiştirebilecek, uzun zamandır saklı kalmış sırları açığa çıkarır.

Oyun Özellikleri:
• Bilgisayar Seçenekleri/İyileştirmeleri: Halo 2: Anniversary şimdi bilgisayarlar için en iyi hâle getirildi. Ayrıca 60+ FPS’de ve 4k UHD olarak her zamankinden daha iyi görünüyor.* Diğer olağan bilgisayar seçenekleri olarak özelleştirilebilir fare ve klavye desteği, ultra geniş ekran desteği, FOV özelleştirmesi ve daha fazlası bulunuyor.
• Harekât: Halo serisinin ikinci bölümünü tecrübe edin ve 15 unutulmaz görev boyunca savaşarak ilerleyin. Hem Spartan-117 hem de Master Chief olarak, ve ilk kez Arbiter olarak bilinen Covenant Elite olarak oynayın, ve İnsan-Covenant Çatışması’nı yepyeni bir yönden tecrübe edin.
• Anniversary Sürüm/Güncelleme: Anniversary sürümdeki yenilenmiş grafikler ile orijinal Halo 2 harekâtındaki grafikler arasında geçiş yapın. Anniversary sürümde, Blur Studio’nun orijinal Halo 2 oyunundan alınıp göz alıcı bir şekilde ki yenilenen ara sahnelerini görüntüleyin.
• Çok Oyunculu: Tamamen yenilenmiş bir ilerleme sistemi sunan, Halo 2: Anniversary’deki yenilenmiş 7 çok oyunculu haritası ve orijinal Halo 2’den 25 çok oyunculu haritasıyla Halo maceranıza devam edin.

* Performans ölçümlerini elde etmek amacıyla minimum donanım özellikleri konusunda yardım için sistem gereksinimlerine bakın


75.843
OYUN BİLGİLERİ 13 Mayıs 2020 19:46
Halo 2 Anniversary

Tür: Aksiyon, Oyun, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 58 GB

Crack: CODEX 

Tarih: 12 May 2020

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?