Halflight

1Bağımsız oyun stüdyosu MatchB, yeni hazırladıkları korku – macera türündeki yapım HalfLight için bir demo sürümü yayınladı. Epic Games üretimi Unreal Engine 4 grafik motoruyla yapılan HalfLight, üç boyutlu grafiklere sahip olacak ve klasik bulmaca öğelerinin yanı sıra gerilim – macera elementleri içerecek. HalfLight’ta Xi-Sheng adlı genç bir çocuğun hikâyesini takip edeceğiz ve kendisi son derece sıradışı olan, hayaletlerin yaşadığı bir dünyaya giriş yapacak.

HalfLight’taki bulmacalar da son derece ilgi çekici olurken, asıl amaç oyuncuların hayal gücünü ve mantığını kullanmasını sağlamak. Çevreyle iç içe geçen bulmacalar, hikâye ilerledikçe daha da zorlu hâle geliyor ve oyuncuları da şaşırtmayı başarıyor.

HalfLight’ta oyuncular tarafından bilinmeyen yerlerde bekleyen düşmanlar bulunurken, sizin gelişinizi kollayacaklar. Düşmanlarla karşılaşırken de doğrudan yüz yüze gelmek yerine farklı seçenekleriniz olacak ve saldırıları önlemek için elinizdeki eşyaları, malzemeleri kullanabileceksiniz.

Hotfix İndir


17.134
OYUN BİLGİLERİ 2 Nisan 2020 18:13
Halflight

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 5.16 GB

Crack: CODEX 

Tarih: 1 Nis 2020

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?