Hadean Tactics

2Hadean Tactics, benzersiz bir strateji deneyimi yaratmak için otomatik savaş unsurlarıyla birleştirilmiş, rogue benzeri bir deste oluşturma oyunudur.

Birimlerinizin eylemlerini etkilemek için kartlarınızı kullanın ve Kahramanınızın Cehennemin Altı Kanadı’nı yenmesine yardımcı olun.

Yöntemsel olarak oluşturulan yollar, oyunun kurallarını değiştiren çeşitli kalıntılar, benzersiz birimler ve deste oluşturmanın kontrolünü yarı gerçek zamanlı savaşla birleştiren yenilikçi bir savaş sistemi ile Hadean Tactics’in hiçbir oyunu bir daha asla aynı değildir.

Yeraltı dünyasında mahsur kalan ruhları sizin adınıza otomatik olarak savaşmaları için görevlendirin ve koşunuz sırasında bulduğunuz kartlarla onların eylemlerini etkileyin.

Zafere giden yolda onlara rehberlik etmek için kartlarınızı ve kutsal emanetlerinizi becerileri ve ittifaklarıyla birleştirin.

Her çalıştırmada yeni bir harita keşfedin. Diyarın farklı çevrelerini ve onu yöneten farklı bossları keşfedin. Hem dışarıda hem de savaş sırasında benzersiz olayları deneyimleyin.

Kendi özel Kahramanlarınızı ve destelerinizi yaratın ve onlarla oynayın. İstatistiklerini yönetin, tüm becerileri ve ittifakları birleştirin, kendi sinerjilerinizi ve stratejilerinizi geliştirip mükemmelleştirin.


25.244
OYUN BİLGİLERİ 26 Ağustos 2023 15:34
Hadean Tactics

Tür: Bağımsız Yapımcı, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 1.30 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 24 Ağustos 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?