Gunsmith Simulator

2Sabahları, tamir edilmiş silâhların metalik kokusuyla birleşen kahve kokusu gibisi yoktur… Tek yapman gereken şey, sanal bir silâh ustası olmak ve her iş gününe böyle başlayamak. Zaten atölyen hazır, onu donattın ve mesleği ise doğal yollardan öğrendin. Şimdi geriye kalan tek şey ilk işi almak. Bilgisayarını aç, “GunStock” web sitesine git ve mevcut açık artırmalara ve listelere göz at. Belki de senin becerilerine ihtiyacı olan birini bulabilirsin!

Veee ilk işi aldınız ! Bu demek oluyor ki, artık işe koyulma zamanı geldi. Doğru parçaları sipariş edin ya da torna veya CNC tezgahı gibi özel aletler kullanarak ahşap ve metal parçalar oluşturmak için elinizi taşın altına koyun. “Hasta” üzerinde kapsamlı bir inceleme yapın ve silahın hangi parçalarının değiştirilmesi gerektiğine ve hangilerinin onarılabileceğine karar verin.

Bazı insanlar önemli olanın görünüş olmadığını söylüyor… Onları suçlamak zor, çünkü muhtemelen mükemmel şekilde korunmuş bir Kar98 tüfeği hiç görmemişlerdir. Eski parçaları yenilemek de sizin sorumluluğunuzda. Silâhı temizleyin ve yüzeyi elle veya oksidasyon gibi uygun kimyasal işlemlerle işleyerek eski bileşenlerden kaynaklanmış olan pastan kurtulun. Ahşap ve metal yüzeylerin koruyucu tabakasını yenileyerek iyi durumda kalmalarını sağlayın. Ve sıkı çalışmalardan sonra, sıra en keyifli kısma geldi – boyama! Kırmızı renk tonlarının buraya yakışacağını düşünür müsünüz?

Yaratıcı olun! İmkânlarınızın sınırlarını zorlayın ve müşterilerinize gerçekten tam olarak istediklerini sunun! Silah konfigürasyonlarını değiştirin ve ekipmanı modern aksesuarlarla özelleştirin. Optik nişangâhları, tabanca kabzalarını veya lazerleri kontrol edin. Fenerler veya kolimatörler ekleyerek, her bir silâh meraklısının bireysel ihtiyaçlarına ve tarzına mükemmel şekilde uyarlanmış, maksimum düzeyde benzersiz özelliklere sahip olan silâhlar yaratın. Yarattıklarınız mükemmelliğin sembolü haline gelsin ve en talepkâr müşteriler için bile bir rüya gerçek olsun!


36.603
OYUN BİLGİLERİ 23 Temmuz 2023 03:59
Gunsmith Simulator

Tür: Erken Erişim, FPS, Oyun, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 5.5 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 19 Temmuz 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?