Gungrave G.O.R.E

2Gungrave G.O.R.E’da, hayallerinizdeki silah kullanan tehlikeli antikahramanı oynayın, kurşunların kanlı balesinde tonlarca düşmanı ezip geçin ve intikam, aşk ve sadakat dolu güzel bir hikâyeye ev sahipliği yapan, Doğu ve Batı oyun tasarımı geleneklerinin en iyi yönlerini birleştiren üçüncü şahıs nişancı oyununu deneyimleyin.

G.O.R.E
Başlıkta da söylendiği gibi Dirilişin Silahşoru olarak, hayallerinizdeki tehlikeli antikahraman, en büyük ölüm makinesi olacak ve düşmanlarınızı merhamet göstermeden mahvedeceksiniz. Siper almak ve geri çekilmek Grave için birer seçenek değil, o sadece tüm gücüyle ileri gider, tercihen düşmanlarının olduğu yere doğru.

Silahların şıklığındaki savaş mekanikleriyle düşmanları tarzınızla harcayın
Şık üçüncü şahıs nişancılık yakın menzilli dövüş sanatlarıyla birleşiyor, düşmanlarınızı kurşunların kanlı balesinde mahvederken akıcı bir aksiyon inşa ediyor. Sınırsız cephaneli Cerberus tabancalarınızı ve dönüştürülebilir EVO-tabutunuzu kullanarak maksimum hasar ve stili kovalarken yıkıcı kombolara imza atın.

İntikam için her yol mübah
Hem Gungrave hayranları hem de seriye yeni başlayacak oyuncular için hikâye modunun 12 saatin üzerinde oynanışıyla intikam, aşk ve sadakate dair destansı ve duygusal bir hikâyenin çılgınlığı için kemerlerinizi bağlayın.

Manzaranın Tadını Çıkarın
Gerçek konumlara bağlı kalınarak karanlık, fütüristik bir bakış açısıyla tasarlanmış Güney Doğu Asya mekanlarında destansı bir maceraya atılın.


26.006
OYUN BİLGİLERİ 22 Kasım 2022 16:15
Gungrave G.O.R.E

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 30.2 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 22 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?