Gunfire Reborn Artisan and Magician

0Artisan ve Magician sahneye çıkıyor!
Maceranıza iki yeni kahraman katılacak. Yıldız kartının gücünü stratejik olarak yönetmeyi veya yanınızda savaşması için bir mecha çağırmayı seçebilirsiniz.

Aynı zamanda, bir hafif makineli tüfek, bir pusula, bir kalamar ve… ince altın parıltısını gizleyen bir tuğla da dahil olmak üzere dört yeni silah getiriyorlar.

2 Yeni Kahraman
Zi Xiao: Astrolojik yönleri kehanet etmek için okült parşömenlerin kalitesini kullanabilir. Astrolojik yönlerin rengi kartların gücünü etkiler. Astrolojik açıdan tüm renkler aynı olduğunda, yıldızların düşmanlara karşı saldırılarını güçlendirebilir.

Nona: El yapımı ahşap mecha ile yan yana savaşın. Mecha, güçlü ateş desteği sağlarken hem düşman ateşini çekmek hem de bir konumu savunmak için savaşa hücum edebilir.

4 Yeni Silah
Brick: Sade ve mütevazi görünümünün altında, düşmanın zayıf noktasına vurduğunuzda düşen yıldız ışığı yatıyor. Gerçek gücünü ancak onu elinize aldığınızda ortaya çıkarabilir.

Jet Ahtapot: Düşmanlardan gelen su buharını emip kendi enerjisine dönüştürün, ardından düşmanlara saldırmak için güçlü bir yüksek basınçlı su sütunu verin.

Wolf Gaze: Atış veya silah becerileri, farklı durumları birleştirir ve maksimum yığındayken yüksek hasar veya menzil dağılımını tetikler.

Yıldız Yüzüğü: Kendinizi bir daire içinde çevreleyen yıldızların gücünü kazanın ve yıldızların genişleyen ve büzülen içindeki düşmanları parçalayın.

Gunfire Reborn Hakkında:
Gunfire Reborn, FPS, roguelite ve RPG öğelerini içeren, macera seviyesi tabanlı bir oyundur. Kendi benzersiz yeteneklerine sahip farklı kahramanlar olarak oynayabilirsiniz.

Her oyunda, rastgele bırakma ve rota ile yapı farklı olabilir. Tek başınıza Gunfire Reborn’un keyfini çıkarabilir veya 4 kişilik bir kooperatife katılabilirsiniz.

Her koşuda etap rotası farklı olabilir ve her yeni oyun farklı bir deneyim anlamına gelir. Çeşitli yükselişler, silahlar arasından seçim yapabilir ve her durum için çeşitli savaş stratejilerine sahip olabilirsiniz.


3.789
OYUN BİLGİLERİ 1 Haziran 2023 15:10
Gunfire Reborn Artisan and Magician

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Ek Paketler, Macera, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 2.31 GB

Crack: RUNE

Tarih: 1 Haziran 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?