Gunbrella

0Gunbrella indir - (Direkt indir)

Gunbrella, hızla azalan doğal kaynaklara bağlı bir dünyada geçen cesur içerikli bir noir punk aksiyonlu maceradır.

Bir intikam macerasında huysuz bir oduncunun yağmurda ıslanmış gömleğini giy ve maceranın adını aldığı, hem şemsiye hem de yüksek kalibreli bir silah olan Gunbrella’dan başka silahın bulunmadığı yabancı bir kasabaya gir.

İnatla sürdürdüğün soruşturma kısa bir süre içinde hortlaklarla çetecilerin, polislerle tarikatçıların ve bir şirket sömürüsünün yansımalarının yer aldığı ürkütücü bir dalaverenin iç mekaniklerine karışıyor.
GUNBRELLA’DA USTALAŞ
Gunbrella’nın eşsiz manevra kabiliyeti ve yakın mesafe çatışma imkânlarından sonuna kadar faydalanan heyecan verici bir yana kaydırmalı aksiyona dal. Gunbrella sadece bir silah değil. Gunbrella’yı kullanarak dünyada süzülerek, sallanarak, atılarak ve dalarak görünürde ulaşılamaz olan sırları keşfedebilirsin.

HER TAŞIN ALTINA SİLAH DOĞRULT
İnsanları kaçıran bir tarikatın tehdidi altında olan küçük bir kasabadan acımasız bir çöp çetesinin yönettiği bir hurdalık kalesine kadar çeşit çeşit alışılmadık mekânı keşfet ve cevap arayışında tuhaf karakterleri sorgula. Öğrendiklerini güvenilir not defterine yaz ve adımlarını tekrar izlemeyi unutma…

TOPLA. DOLDUR. TEKRARLA.
Kurşun geçirmez cephaneliğin için farklı mühimmat ve yükseltmeler karşılığında takas etmek üzere hurda ve yedek parçalar topla. Arayışın derinleştikçe ve daha da dehşetli olan doğaüstü unsurları çağırdıkça bulabildiğin her türlü yardıma ihtiyacın olacak.


Gunbrella indir - (Direkt indir)

11.712
OYUN BİLGİLERİ 14 Eylül 2023 20:37
Gunbrella

Tür: Aksiyon, Dövüş, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 1.70 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 13 Eylül 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?