Gunborg: Dark Matters

1Gunborg: Dark Matters indir - (Direkt indir)

Gunborg: Dark Matters, akıcı oynanışa ve 80’lerin şık synthwave film müziğine sahip, arcade tarzı bir aksiyon platform oyunudur. Oyun, çeşitli tuzaklar, tehlikeler, uzaylılar ve robotlarla dolu dev bir uzay gemisinde geçiyor.

Savaşın sıcağında ayakta dururken sürekli tehditlerle yüzleşmek için gerekenlere sahip misiniz? Kaos üzerinize çökerken soğukkanlılığınızı koruyabilir misiniz?

Klavyeyle hareket edin ve fareyle nişan alın ya da gamepad’inizi kullanarak çift çubuklu nişancı olarak Gunborg: Dark Matters oynayın.

Şiddetli bir enerji bıçağı, güçlü bir kalkan ve bir jetpack ile donanmış olarak, gemiye dağılmış birçok tuzak ve tehlikeyi geçmeniz ve yolunuza çıkan tüm düşmanları yok etmeniz gerekecek. Koş, zıpla ve duvardan kaydırarak her biri kendi zorluklarına sahip çeşitli seviyelerde ilerle.

Kalkanınızla düşman saldırılarını savuştururken ve engellerken, düşmüş düşmanlarınızın silahlarını kullanarak oyun alanını düzleştirin.

Düşmanları hızlı bir şekilde art arda öldürerek bir savaş zinciri oluşturun ve silahların daha güçlü olmasına ve farklı şekilde ateş etmesine neden olan karanlık enerji ile aşılayın. Seviyeler ve zorlu bir zorluk ayarı dahil olmak üzere ek içeriğin kilidini açmak için gemiye dağılmış birçok bilgi botunu toplayın.


Gunborg: Dark Matters indir - (Direkt indir)

8.701
OYUN BİLGİLERİ 4 Mart 2022 18:14
Gunborg: Dark Matters

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 735 MB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 4 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?