GUILTY GEAR -STRIVE-

2GUILTY GEAR -STRIVE- indir - (Direkt indir)

Guilty Gear -Strive- ile Oyunun Kokusunu Keşfedin! Dövüş oyununa yeni başlayanlar için basit ve davetkar, ancak eski oyuncular için derin ve yaratıcı olacak şekilde tasarlanmış yeni oyun mekaniğine kendinizi kaptırın. Aksiyon, stil ve eğlenceyle dolu, heavy metalden ilham alan alternatif bir geleceğe Ateş’e bin! Alev alev!

“Guilty Gear -Strive-“, eleştirmenlerce beğenilen Guilty Gear dövüş oyunu serisinin en son girişidir. Daisuke Ishiwatari tarafından yaratılan ve Arc System Works tarafından geliştirildi “Guilty Gear -Strive-”, serinin yüksek oktanlı film müziği, çığır açan hibrit 2D/3D hücre gölgeli grafikler ve yoğun, ödüllendirici oyun konusundaki itibarını koruyor.

◆Evrenin kaderi belirlenecek…
Dünyanın ve sakinlerinin tüm yıkım ve hasarlarından sorumlu olan That Man ile son yüzleşmeye girin. Sol Badguy’a, rakibi Ky Kiske’ye ve 20 yıllık bir hikayenin şaşırtıcı sonuyla karşı karşıya kalan 15 benzersiz karakterden oluşan toplam başlangıç ​​kadrosuna katılın!

◆Dövüş Oyunlarında Yeni Devrim!
Guilty Gear -Strive-, Guilty Gear’ın övüldüğü derin, yaratıcı oynanışı korurken seriye yeni katılan oyuncuların temelleri hızlı bir şekilde öğrenmelerini sağlamak için tasarlanmış bir dizi yeni ve yenilikçi oyun oynama mekaniği getiriyor. Seriye duvar kıran bir tamirci gibi yeni eklemeler, savaşa yeni ve heyecan verici yaklaşımlar sağlayacaktır.


GUILTY GEAR -STRIVE- indir - (Direkt indir)

13.413
OYUN BİLGİLERİ 28 Şubat 2022 18:34
GUILTY GEAR -STRIVE-

Tür: Aksiyon, Basit Eğlence, Dövüş, Oyun

Platform: PC

Boyut: 17.2 GB

Crack: FLT

Tarih: 11 Haziran 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?