GRUNND

0Bu güzel hazırlanmış, tamamen seslendirmeli macerada, işten eve akşam tren yolculuğunuzda uyku sizi nihayet alana kadar uyanık kalmak için savaşırken buluyorsunuz… Uh oh! Durağınızı kaçırdınız.

Panik içinde bir sonraki istasyonda iner ve yönünüzü bulmaya çalışırsınız. Ne yazık ki, tam olarak nereye vardığınızı anlamak düşündüğünüzden daha zor.

Burada karşılaştığınız insanlar tuhaf ve kendilerinin kendi yollarıyla yardımcı olduklarını düşünürken, eve dönüş yolculuğunuzda sizi hemen görecek şekilde yardımcı görünmüyorlar. Buradaki hava kalın ve garip ve duyularınızın ulaşamayacağı bir yerde ruhani ve her şeye kadir bir şey gökyüzünden her hareketinizi gözlemliyor.

GRUNND, platform oyunundan ilham alan yerel ayarlar, hızlı seyahat ve oyuncunun yolculuğunun en başından itibaren ortaya çıkarmaya başlayacağı dallanan çoktan seçmeli etkinliklerle işaretle ve tıkla türünde benzersiz bir yaklaşımdır.

GRUNND, aşırı dolambaçlı bulmacalardan çok, sunduğu karmaşık hikaye ritimleri aracılığıyla sizi düşündürmekle daha çok ilgileniyor. Elbette çözmeniz ve üstesinden gelmeniz gereken zorluklarla karşılaşacaksınız, ancak bunlar yol boyunca tanıştığınız çeşitli karakterlerle olan etkileşimlerinize bağlı olacak. GRUNND’un zengin hikayesi, sizi bir kahraman olarak ilgilendirir, ancak aynı zamanda etrafınızdaki dünyaya ve bazen tuhaf sakinlerinin hikayelerine de ışık tutar.

Oyun dünyası, Franz Kafka ve David Lynch’in eserlerinden esinlenerek, oyun tarzını Güney Gotik ve Black Metal damlalarıyla da serpiştiren bir ortamla. GRUNND karakterleriyle ilgili olduğu kadar, oyuncunun iç gözlem yolculuğuyla da ilgili.

Demomuzun keyfini çıkarın, tüm hikayenin gelmesi için heyecanlanın ve bizimle iletişime geçmekten ve düşüncelerinizi bize bildirmekten çekinmeyin!


6.523
OYUN BİLGİLERİ 27 Ocak 2023 16:00
GRUNND

Tür: Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.40 GB

Crack: GOG

Tarih: 26 Ocak 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?