Growing Up

0Growing Up indir - (Direkt indir)

Hayatın senin elinde! Sonsuz seçeneklerle hem çocukluğunuzu hem de ebeveynliğinizi şekillendirin. Öğrendiklerinin, kiminle arkadaş olduğunun kontrolünü ellerine al ve bu büyüme çağındaki oyunda o özel kişiyi bul.

Yeni beceriler öğrenirken, çeşitli etkinliklere katılırken, zihninizi geliştirirken, günlük programınızı yönetirken, şehri keşfederken, arkadaşlıklar kurarken ve okulda hayatta kalırken, yürümeye başlayan çocuktan yetişkinliğe kadar olan tüm yolculuğu deneyimleyin. Yetişkinliğe ulaştıktan sonra, kendi çocuğunuza sahip olarak ailenizin mirasını sürdürürken gelecekteki kariyeriniz ve romantik partneriniz size açıklanacak! Ve sonra… döngü yeniden başlarken çocuğunuzun hayatını deneyimleyin ve yepyeni maceralar sizi bekliyor!

1990’larda
serinletici 90’lardan kalma, cömertçe hazırlanmış el yapımı sahnelerde kendinizi kaybedin. Hızlı sosyal değişimin yanı sıra pop kültürünün hızla yükseldiği bir çağda, yaşam yolculuğunuza hem sevimli arkadaşlar hem de keşfedilecek 30’dan fazla yer ile nostaljik bir şehir eşlik edecek. Sinemayı ziyaret edin, “Dino Park” izlemek için patlamış mısır alın, bir sokak dükkanından “Boys Next Door” tarafından kaydedilen bir kaseti almak için birkaç bozuk para atın. Acele etmeyin, şehir hiçbir yere gitmiyor.

Eşsiz Oyunlar
Her hayat farklıdır ve yarattığınız her karakter farklı zorluklarla karşılaşacak ve farklı insanlarla tanışacaktır. Yaptığınız seçimler çılgınca farklı sonuçlarla sonuçlanacak!

Dallanma Anlatımı
Seçimleriniz anlatının gelişimini belirler. Her karakter için 1000 satırdan fazla diyalog ve seçimlerinize bağlı olarak siz ve arkadaşlarınız için birden fazla sonla, verdiğiniz her karar karakterinizin tüm yolculuğunda yankılanacak.

Friends For Life
Oyun oynamak, kavga etmek, aşık olmak, yetişkinliğe giden yolculuğunuzda bir arkadaş olmadan yapabileceğiniz çok az şey var. Growing Up, hikayeleri sizinkiyle birlikte ortaya çıkan 19 karakter içeriyor. Onlarla ilişkinizi kalbinizin istediği şekilde, romantik veya tamamen platonik olarak kurun – seçim sizin.

Dynamic Game Experience
Growing Up, çeşitli sistemlere sahiptir. El yapımı mini oyunumuzla zihninizi ve yeteneğinizi geliştirin; Günlük aktivitelerinizi planlama sanatında ustalaşın; Zorlu sınavlarda en iyi okula girme yolunda ilerleyin; Çok sayıda ders dışı etkinliğe katılarak karakterinizi oluşturun.


Growing Up indir - (Direkt indir)

12.639
OYUN BİLGİLERİ 22 Ocak 2022 00:29
Growing Up

Tür: Basit Eğlence, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 827.5 MB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 14 Ekim 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?