Grow: Song of the Evertree

0Grow: Song of the Evertree indir - (Direkt indir)

Alaria Dünyaları zamanla soldu. Bir zamanlar sayısız dallarında bir sürü dünya bulunan Evertree, artık basit bir fidandan farksız ve eski görkemi hafızalardan silinmiş durumda. Onu nasıl büyüteceğini kimse bilmiyor. Ama sen farklısın. Güneşin gökyüzünde söylediği şarkıları duyabiliyorsun. Yağmuru toprakla konuşurken duyabiliyorsun. Everheart Simyacıları’nın sonuncusu olarak görevin nesilden nesle aktarılarak sana da ulaştı: Evertree’yi yetiştir ve koru!

Ana Özellikler
Canlı ve Eşsiz Dünyayı, Kendi Temponda Keşfet
Fantastik hayvanlar ve bitkilerle dolu eşsiz mekânları oyun mekanikleriyle keşfederek bul. Vaktini nasıl geçirmek istersin? Kaya ve çiçek toplayarak, balık tutarak, böcek toplayarak, mağaraları keşfederek ve bulmacaları çözerek… Hepsi sana kalmış!

Kendi Dünyalarını Yetiştir!
Simyacılık sayesinde Dünya Tohumları oluşturmayı öğren ve benzersiz özelliklere sahip yepyeni dünyalar oluştur. Dünyaları canlandırmak için onlarla ilgilen, değişimlerini takip et ve gözlerinin önünde yeni özellikler kazanmalarına tanık ol! Oluşturabileceğin mekânlar arasında eşsiz ovalar, çöller, donmuş dünyalar var. Tabii simya keskin kuralları olan bir bilim olmadığı için bazı tohumlar beklenmedik sürprizlere yol açabilir.

Yeni İnsanlarla Tanış ve Bir Topluluk Oluştur!
İlginç ve eşsiz karakterlerle tanış, onların hikâyelerini dinle ve ihtiyaçları olduğunda onlara yardım et. Kalacakları bir yer vererek, hayallerindeki işi yapmalarını sağlayarak veya aksesuar ve dekorasyonlar hediye ederek onları mutlu edebilirsin.

Hayallerindeki Kasabayı İnşa Et
Grow, istediğin kasabayı oluşturabilmen için sevimli mi sevimli bina ve yapılara sahip etkileyici bir kataloğa sahip. Bir yuva gibi hissettirmeleri için hepsini özgürce yerleştirebilir ve özelleştirebilirsin!

Şahane Oyun Müziği
Oyun ve anime bestecisi Kevin Penkin’den şahane oyun müziği.

Gizem!
Harabeler, mağaralar ve gizli bölgeler seni bekliyor. Evertree’nin kalbine ulaşarak uzun zamandır kayıp olan bilgileri keşfet ve ortaya çıkar.


Grow: Song of the Evertree indir - (Direkt indir)

8.436
OYUN BİLGİLERİ 3 Mart 2022 15:04
Grow: Song of the Evertree

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Basit Eğlence, Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 1.8 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 16 Kasım 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?