Ground Branch

3GROUND BRANCH’te CIA’in Özel Aktiviteler Merkezinin/Özel Harekât Grubunun (SAC/SOG) seçkin paramiliter kolu olarak oynayacak ve dünyanın dört bir yanındaki zorlu, yalanlanmaya müsait operasyonlarda diğer özel harekât kuvvetlerine liderlik edeceksiniz. İhtiyatlı, ince hesaplar yapmayı gerektiren ve hatayı affetmeyen bir oynanışa sahip olan GROUND BRANCH, 90’lar sonu ve 2000’ler başı taktik gerçeklik türünün gerçek yeniden doğuşunu amaçlamaktadır. Epic Unreal Engine 4 oyun motoruna sahip olan GB, “taktiksel nişancı oyunundaki” “taktiksel” kavramını hiçbir taviz vermeden geri getiriyor.

GROUND BRANCH’in eşsiz Gerçek Birinci Şahıs Sistemi, oyuncuları daha da içine çekip etrafınızdakilere karşı farkındalığınızı artırıyor ve görüş açınızla ortamdaki karakterin fiziksel varlığı arasında hiçbir kopukluk olmamasını sağlıyor. Ayağınızın siperden dışarı taştığını mı görüyorsunuz? Ayağınızı içeri çekseniz iyi edersiniz, onu düşmanlarınız da görebilir (ve vurabilir tabii) ama elbette bunun için görüş hatlarının ve namlu ucunun önünde hiçbir engel olmaması gerekiyor. Kameralar, karakterin gözlerine yerleştirilmiştir ve mermiler, silahın namlu ucundan çıkar. GROUND BRANCH’te ne görürseniz onu alırsınız.

İsteğe bağlı çeşitli unsurlara sahip küçük boyuttaki bir baş üstü göstergesi, önemli bilgilerin görülebilmesini sağlıyor fakat hiçbir zaman ortamla bütünlüğünüz veya görüş alanınız için kalıcı bir engel teşkil etmiyor.

Önceden belirlenmiş setlere elveda deyin ve karakterinizle teçhizatınızı, temel görünüş ve kıyafetten derin yelek ve silah platformu kişiselleştirmesine, bireysel çantaya ve ek yerleştirmeye kadar tamamen özelleştirin. Göreviniz için getirdiğiniz eşyalar, sadece ekipman seçiminiz tarafından belirlenir ve gerçekçi sonuçlar doğurur: Gelecek olan yük ve dayanıklılık sistemi sayesinde çok fazla ekipman olduğunda karakterinizin hızı ve performansı negatif etkilenir. Bir dürbünü silahın rayının üzerinde çok ileriye koyduğunuzda nişangâhta gördüğünüz görüntü çok küçük olur veya meskun mahal savaşına uzun namlulu bir tüfek götürdüğünüzde silahın etrafa çarpması bir engel teşkil edebilir.

Kilit açmaları, mikro ödemeleri ve ganimet kutularını unutun gitsin. Ground Branch subayları, yapacakları iş için gerekli araç ve gereçleri teşkilat sayesinde anında alır.

Taktiksel nişancı oyunu dünyasında hareket ve silah kullanımı bu işin tepe noktasıdır. Ayakta, eğilirken ve (yakında!) yüzükoyun duruş pozisyonlarıyla (her biri farklı hareket hızlarına sahiptir) ve benzersiz silah duruşlarıyla (namlu aşağıda ve namlu yukarıda dahil), dayanma ve adımlamayla, serbest bakışla (baş hareketi nişan almadan bağımsızdır), kişiselleştirilebilir ve isteğe bağlı serbest nişan almayla (ölü bölge), nokta atışı/büyütülmemiş/büyütülmüş nişan alma için ayrı fare hassasiyetine sahip kaydırıcılarla ve çok yönlü, yüksek derecede yapılandırılabilir tuş atamalarıyla karakterinizin kontrolünü tam olarak elinize alın.


35.583
OYUN BİLGİLERİ 28 Mayıs 2022 11:34
Ground Branch

Tür: Aksiyon, Erken Erişim, FPS, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 28.62 GB

Crack: v1032.2

Tarih: 14 Ağustos 2018

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?