GROSS

0Kule savunma ve birinci şahıs nişancı türlerinin bir karışımı olan GROSS ile heyecan verici ve yenilikçi bir oyun deneyimine hazır olun.

Yeni ve benzersiz mekaniği ile, zafere giden yolda strateji ve savunma yaparken en başından bağlanacaksınız.

Düşman saldırganlarına karşı klasik kule savunma tarzında savunmakla görevlendirildiniz.

Labirentler oluşturmak ve düşmana saldırılar başlatmak için barikatlar ve taretler inşa etme ve ilave savunma için yere tuzaklar yerleştirme özgürlüğüne sahipsiniz.

İnşaat aşamasında, saldırganlarınız için en etkili engel parkurunu bulmak için farklı taret ve bariyer kombinasyonlarını deneyebilirsiniz.

Ve zaman sınırlamaları veya boşa harcanan kaynaklar hakkında endişelenmeyin – inşa ettiğiniz her şeyi bir sonraki savaş aşaması başlayana kadar tam bir geri ödeme karşılığında satabilirsiniz.

Nihai kule savunma kurulumunu inşa etmenin stratejisini ve memnuniyetini seviyorsanız, GROSS tam size göre!

Savunmanızı oluşturmayı bitirdiğinizde, yoğun, hızlı tempolu savaşa hazırlanın!

Parmaklarınızın ucunda, her biri farklı cephane türlerine sahip devasa bir silah cephaneliğiyle, zombi dalgalarını alt etmek için saliselik kararlar vermeniz gerekecek.

Tam metal mermi mermileri, birden fazla düşmanı ve hatta nesneyi delip geçebilirken, içi boş noktalar düşmanları uçurur ve size biraz nefes alma alanı sağlar.

Yakıcı mermiler zombileri ateşler ve yanmaya devam eder ve el bombası ve roketatarlar düşman gruplarına büyük hasar verebilir – ancak dikkatli olun, değerli nakit alımlarını da yok edebilirler.


6.785
OYUN BİLGİLERİ 12 Ocak 2023 15:22
GROSS

Tür: Aksiyon, FPS, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 1.70 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 11 Ocak 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?