Gripper

0Gripper indir - (Direkt indir)

GRIPPER HAKKINDA
Çöken bir dünyada sıkışıp kalmış bir siber bisikletçi olan Yok’un tükenmişlik koltuğuna girin. Hain tünellerle birbirine bağlanan kıyamet sonrası manzaralarda yarışın. Mekanize kedi dostunuzun yardımıyla ölü diyarları keşfedin. Acımasız patronları kalplerini kapıp sökerek yenin.

TEKERLEKTE BOSS DÖVÜŞLERİ
Gripper’ın benzersiz bisiklet hareketinde ve dövüş mekaniğinde ustalaşırken ata bin, kay ve kaç. Cani canavar kamyonlar, dev örümcekler, mekanize titanlar ve ekranı paramparça eden yılanlarla tekerlek tekerleğe gidin. Onları ez, silahlarını çıkar ve onlara karşı kullan. Enerji artırıcılardan yumurtlanabilir dronlara, mayınlara ve araçlara kadar istediğiniz bisikleti oluşturun.

KAVRAMA VE SÖKME
Savaş alanını bisikletinizin kancasıyla kontrol edin. Çevreyi kavramak, patlayıcıları alıp fırlatmak ve hatta düşmanları parçalamak için kullanın. Gripper, patronları öldürmenin benzersiz yollarını bulmanız için size meydan okuyor.

SİNEMATİK HİKAYE ODAKLI EYLEM
Hiçbirinin hikayesi bir gizem ve kayıp hikayesidir. Geçmişinize cevaplar bulmak için distopik siber ortamları gezin. Hiçbirinin hayati seçimler yapmasına yardım edin. Ortaya çıkardığınız her cevap, riske attığınız başka bir sevdiğinizdir, bu yüzden devam edin ve ailenizi kurtarın.

İLERLEME VE ÖZELLEŞTİRME
Öldürmek. Güncelleme. Tekrarlamak. Her zorlu karşılaşma sizi yeni bir özel yetenek, ölümcül araçlar ve bazen de nadir görünümlerle ödüllendirecek. Gripper deneyiminizi hem oynamak hem de istediğiniz gibi görünmek için özelleştirin. Kalpleri sökeceksen, iyi göründüğünden emin olmalısın!


Gripper indir - (Direkt indir)

11.742
OYUN BİLGİLERİ 30 Mart 2023 16:48
Gripper

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 1.97 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 29 Mart 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?