Grappling Dash

0Oynanış
Oyuna gökdelenlerle çevrili dev bir şehrin ortasında başlıyorsunuz.

Etrafınıza bakarsınız ve genel hareketi anlatan dev bir poster görürsünüz. Bu sayede havadayken de fırlayabildiğinizi öğrenirsiniz. Ayrıca elinizde bir kıskaçlı silah olduğunu ve başınızın üzerinde yüzen kristaller gördüğünüzü fark ediyorsunuz. Kristallere nişan alıyorsun ve kıskaçlı silahını onlara asmak için kullanıyorsun.

Bağlandıktan sonra sallanmaya ve bir sonraki kristale doğru sallanmaya başlarsınız. Bir sonraki kristale asılırsınız ve ana hareket mekanizmasına zaten hakim olursunuz.

Birkaç kancadan sonra, istenen yöne koşarak sallanma yönünüzü ve hızınızı değiştirebileceğinizi fark edersiniz. Bu, hareket hakkında öğrenilmesi gereken ikinci önemli şeydir ve hareketinizde size çok fazla özgürlük verir.

Yakında, hassasiyetinizi ve hareketlerinizi geliştirmek için kullanabileceğiniz diğer hareket modellerini açıklayan bir sonraki dev postere ulaşacaksınız. Hız ve enerji oluşturmak için kıskaç kancanızı çıkarabileceğinizi, havada atılma yapabileceğinizi ve ardından bir sonraki yüzen kristale bağlanabileceğinizi öğreniyorsunuz.

Bu enerjiyi, gizli başarıları toplamak, seviyedeki yeni alanların kilidini açan etkinleştirici kristalleri geçmek veya daha sonra seviyeleri hızlandırmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca, çizginin her birkaç saniyede bir yenilendiğini fark edersiniz, bu da ustalaştıktan sonra inanılmaz derecede hızlı ve tatmin edici bir harekete yol açar.

Oyun mekaniği ilk başta basit gelebilir, ancak onunla oynamak çok eğlenceli ve alıştığınızda süper sulu ve tatmin edici.
Oyuncunun oyuna alışmasını kolaylaştırmak için, ileri düzey oyuncular hızlı koşu modunu kullanabilir ve zamana karşı yarışabilirken, 2 kıskaçlı silahla (1 yerine) oynama seçeneği de verdik.

Oyun şu anki haliyle her biri farklı temalara ve zorluklara sahip 12 farklı dev seviye içeriyor. Daha sonra yeni engeller, tuzaklar, hareket eden kristaller, gizli sırlar, heyecan verici kısayollar, düşmanlar ve daha pek çoğu tanıtılıyor.


10.988
OYUN BİLGİLERİ 29 Ocak 2023 15:38
Grappling Dash

Tür: Aksiyon, Basit Eğlence, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 3.80 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 27 Ocak 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?