Grand Emprise Time Travel Survival

0Grand Emprise Time Travel Survival indir - (Direkt indir)

Dinozorlara binin, aletler yapın, kum tepelerine yelken açın, bir koloni inşa edin, kaleleri kuşatın, otomatikleştirin ve uçun, yeraltında maden çıkarın, aya fırlatın, bir dyson küresi inşa edin!

Çılgın, unutulmaz ve devrim niteliğinde bir hayatta kalma işçiliği üssü inşa eden açık dünya macerası.

SOLO GELİŞTİRİLMİŞ VE YALNIZCA TEK OYUNCU
Bu oyun, yüksek oyun çeşitliliğine odaklanan heyecan verici bir zaman yolculuğu macerası yaratmak için sürekli olarak tamamen yeni özellikler sunar.

It Takes Two ve Spore gibi oyunlara benzer şekilde, oyunu sürekli heyecanlı tutmak için her zaman dönemi kasıtlı olarak kısadır.

Bu oyun çoğunlukla doğrusal bir teknoloji ağacını takip eder ve modüler yapıya sahip değildir, bu nedenle özel binalar YARATAMAZSINIZ. Bir sanal alan deneyimi beklemeyin.

HEYECAN VERİCİ TEKNOLOJİ
Heyecan verici teknolojiler geliştirirken zaman dilimlerinde ilerleyin! Dinozorlarla savaşın, evcilleştirin ve onlara binin ve antik bir tapınağı keşfedin.

İlkel bir üs oluştururken demir aletler yapın ve ilkel hayvanlar ve mağara adamı ile savaşın. Çöl kumullarında yelken açın, dev ilkel solucanlarla yüzleşin ve birçok farklı zamanda insanlarla savaşın.
Bir insan kabilesi kolonisi kurun ve yönetin, bir buz mağarasını keşfedin, su çarkı gücünü keşfedin ve düşman bir koloniyi alaşağı edin.

Manzaralar arasında süzülün, kuşatma silahları inşa ederken ve askerlerle savaşırken eski bir kaleye girin, ardından modern bir müzeyi keşfedin.

Makineler inşa ederek ve elektrik üreterek otomatikleştirin, plastik üretin, sıcak hava balonu uçurun ve tanklarla savaşın. Endüstriyel bir gemi ve uçak inşa edip yelken açın, ardından yer altında maden çıkarın ve aya fırlatmak için bir roket yapın.

Ay’da otomatikleştirmenin fütüristik bir yolunun kilidini açın, kendi gezicinizi kullanarak ayı delin, Future Earth’te robotlarla savaşın ve bir Dyson Sphere inşa edin!

Bu evrenin ötesine geçmek için güçlü bir uzaylı yapay zekasını keşfetmek ve kontrolünü ele geçirmek için uzaya çıkın.


Grand Emprise Time Travel Survival indir - (Direkt indir)

26.365
OYUN BİLGİLERİ 27 Temmuz 2023 19:08
Grand Emprise Time Travel Survival

Tür: Açık Dünya Oyunları, Hayatta Kalma Oyunları, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 32.89 GB

Crack: RUNE

Tarih: 27 Temmuz 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?