Granblue Fantasy Versus

1Granblue Fantasy Versus‘un geliştiricisi olan Cygames ve Arc System Works, Granblue Fantasy Versus için Chaos Bringer adlı yeni fragmanı paylaştı. Yeni gelen bu fragman oyuna gelecek olan yeni DLC paketini ve DLC ile eklenecek olan yeni karakter olan Chaos Bringer’ı tanıtıyor. DLC 3 Mart 2020 tarihinde Japonya’da yayınlanacak.

Chaos Bringer, Granblue Fantasy Versus‘ta bir patron karakteri ve DLC ile oynanabilir hale getirilecek. Binlerce yıl önce Gökyüzü Bölgesini istila eden Astrallardan biri. Bir süre Pandemonium’da mühürlenirken, düşen melek Belial onu zorla uykudan kurtardı.

Ölümsüzleri bile katletebileceği söylenen “Kaos Maddesi” olarak bilinen bir maddeye sahip. Onun yanında Avatar, orijinal Primal Beasts’in erimiş çekirdekleri tarafından yaratılmış bükülmüş bir Primal Beast. Amacı, Sky Realm’den Astral Realm’e kadar yaratılışta her şeyden önce durmaktır. Chaos Bringer / Beelzebub, Granblue Fantasy Versus’ta DLC satın alma yoluyla veya RPG Modunu tamamlayarak açılabilir.

Oyun Japonya ve Asya’da sevkıyat ve dijital satışlarda 150.000 adede ulaştı. Değerine olursa olsun, Street Fighter IV günlerinden beri dövüş oyunlarının Japonya’da bu sayılara ulaştığını görmedik , bu yüzden Granblue Fantasy hayranları kesinlikle sürüm için sağlam bir destek gösterdi. Granblue Fantasy artık Japonya’da PlayStation 4 için mevcut. Oyun 3 Mart 2020’de Kuzey Amerika’da çıkacak.


20.343
OYUN BİLGİLERİ 14 Mart 2020 09:45
Granblue Fantasy Versus

Tür: Aksiyon, Oyun

Platform: PC

Boyut: 6 GB

Crack: CODEX 

Tarih: 13 Mar 2020

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?