Granblue Fantasy Versus Rising

0Granblue Fantasy Versus Rising indir - (Direkt indir)

GBVS serisinin son bölümü türü yeni boyutlara taşıyor! Hem yeni başlayanlara hem de tecrübelilere yönelik kusursuz dövüş oyunu deneyimiyle zafere ulaşın.

Bu bir Parti! Grand Bruise Legends’ta Tacınızı Alın!
Maçlara ara mı vermeniz gerekiyor? Biraz nefes alın ve eğlenceli atraksiyonlarla dolu benzersiz bir ada lobisini deneyimleyin. Hatta yepyeni parti modu Grand Bruise Legends’ta çeşitli engelli parkurlarda ve hayatta kalma oyunlarında çevrimiçi olarak diğer oyuncularla kafa kafaya mücadele edebilirsiniz!
(Avatar, karakter ve modun kullanılabilirliği Ücretsiz Sürümde sınırlıdır.)

Kontrollere Değil Savaşa Odaklanın
Yeni gelenler, karmaşık kontrolleri ezberlemeye gerek kalmadan bire bir dövüşün yoğunluğunun ve heyecanının tadını tam anlamıyla çıkarabilirler; basit girişler, tek bir düğmeye basılarak becerilerin gerçekleştirilmesi için kullanılabilir!

Büyüleyici Bir Hikaye Kampanyası Sizi Bekliyor
Granblue Fantasy’nin uçsuz bucaksız göklerinde bir yolculuğa çıkın ve oyunun temellerinde ustalaşırken kendinizi destansı bir maceraya bırakın. Bu aksiyon RPG’sinden ilham alan deneyimde daha fazla görev üstlendikçe güçlenmeye devam edeceksiniz.

Deneyimi Her Düzeyde Kişiselleştirin
Çeşitli karakter renkleri, silah görünümleri, lobi avatarları ve hatta sizi neşelendirip tavsiyelerde bulunacak seçilebilir bir ortak karakter aracılığıyla kendinizi ifade edin ve favori Granblue karakterlerinize olan sevginizi gösterin!


Granblue Fantasy Versus Rising indir - (Direkt indir)

9.243
OYUN BİLGİLERİ 15 Aralık 2023 11:38
Granblue Fantasy Versus Rising

Tür: Aksiyon, Dövüş, Oyun

Platform: PC

Boyut: 16.45 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 14 Aralık 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?