Granblue Fantasy Relink

0Granblue Fantasy Relink indir - (Direkt indir)

Hikâye
Granblue Fantasy, saymakla bitmez adaların büyük ve mavi gökyüzünde süzüldüğü Sky Realm’de geçiyor. Sinirli küçük ejder Vyrn’in ve Lyria adında gizemli güçlere sahip küçük bir kızın eşlik ettiği bir gök ekibinin kaptanı ol. Aralarında kralların da, asilerin de bulunduğu çeşitli mürettebat üyeleriyle birlikte yelken aç ve göklerin ardındaki efsanevi ada Estalucia’yı ara.

Zegagrande Skydom’da adalar, ilk canavarlar olarak bilinen güçlü yaratıklar tarafından korunuyor. Church of Avia adında gizli bir kuruluşa dair dedikodular yayılıyor. Zegagrande sınırlarının çok ötesine uzanan gizemleri çöz ve Sky Realm’in kaderi için savaş.

Oynanış
Karakter odaklı aksiyon rol yapma oyunumuzda üç arkadaşınla birlikte gerçek zamanlı savaşlara katıl. Her biri kendi silahlarına, becerilerine ve savaş tarzına sahip çeşitli gök yolcularından birini seç. Düşmanları ezerken izleyenleri büyüleyecek Bağlantılı Saldırılar ve Zincirleme Patlamalar gibi ekip tabanlı mekanikler sayesinde zafere giden yol takım çalışmasından geçiyor. En fazla 4 kişilik çok oyunculu modda veya tek başına görevleri tamamlayarak hain düşmanları yen ve teçhizatını geliştirmene yarayacak nadir ganimetler kazan. Her düşman ve ekip dizilimi kendi avantajlarına ve dezavantajlarına sahiptir. Zaferin sırrı uyum sağlamakta.

Hızlı savaşlardan hoşlanmıyor musun? Destek modları sayesinde tüm oyuncular oyuna erişebilir. Savaşta tüm hareketlerin otomatik olarak yapılması için Tam Destek seçeneğini etkinleştir.

Sky Realm’in geçmişi oldukça zengindir. Oyunda istediğin zaman Lyria’nın günlüğüne göz atarak dünyadaki halklar, yerler ve daha fazlası hakkında birçok yazıya ulaşabilirsin. Yan görevlerin derinliğinin yanı sıra Kader Bölümleri ile ekibinin her üyesinin geçmişini öğrenebilirsin!


Granblue Fantasy Relink indir - (Direkt indir)

13.560
OYUN BİLGİLERİ 1 Şubat 2024 12:15
Granblue Fantasy Relink

Tür: Aksiyon, Oyun

Platform: PC

Boyut: 59.5 GB

Crack: RUNE

Tarih: 1 Şubat 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?