Gore Screaming Show

0Gore Screaming Show, kötü şöhretli SaDistic BlooD’un arkasındaki beyinler olan saygın geliştirici Black Cyc’in yazdığı bir korku görsel romanıdır. En ünlü eserlerinden biri olan bu filmde, Kyoji adında bir çocuk, kendisi yokken memleketinde kök salmış olan gizemleri çözmeye çalışıyor. Gizemler, Yuka adında genç bir kız ve onun arkadaşı olan korkunç Gore Screaming Show’a bağlı. Oyun, tamamen seslendirilmiş karakterler ve Ueda Metawo’nun güzel 2D çizimleri ile görsel roman tarzı bir formatta oynanıyor.

Hikaye
Anne ve babası iş için Amerika’ya taşınan Jinno Kyoji, annesinin kuzeni özgür ruhlu Saitama Yamiko ile yaşamak için birkaç yıl aradan sonra memleketi Kurehito Şehrine döner. Orada, bir geçmişi paylaştığı birkaç kızla karşılaşır.

Birlikte büyüdüğü güçlü ruhlu erkek fatma Kazuyagi Akane.
Akane’nin en iyi arkadaşı olan kasvetli bir kız olan Namiki Aoi.
Misono Kiika, eski okulundan zarif, iyi huylu bir sınıf arkadaşı.

Üç yıllık yokluğunda memleketi ve insanları çok az değişti. Bazı aksaklıklara rağmen Kyoji’nin memleketindeki huzurlu günleri başlar.

En azından okuldaki ilk gününe giderken gizemli bir kızla tanışana kadar. Menekşe saç. Büyük, çarpıcı gözler. Sürülen kardan daha soluk ten.

“Eve hoş geldin” diyor. “Benim adım Yuka. Bunu unutma.”

Ve Yuka nerede olursa olsun, gizemli, açıklanamaz bir figür her zaman yakınlardadır – Gore Screaming Show adında canavarca bir adam.
Kyoji’nin bu iki figürle karşılaşması, bu dünyaya kaos, şiddet, çılgınlık ve umutsuzluk getiren huzurlu günlerinin sonunu işaret ediyor.


9.281
OYUN BİLGİLERİ 14 Kasım 2022 23:07
Gore Screaming Show

Tür: Basit Eğlence, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.76 GB

Crack: GOG

Tarih: 12 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?