Gord

1Şafak Kabilesi halkına yasak toprakların derinliklerine girerken liderlik edin. Kişiliklerini şekillendiren, refahlarını etkileyen ve topluluklarının kaderini belirleyen görevleri tamamlayın. Halkınızın Slav folklorundan ilham alan acımasız bir fantezi dünyasında hayatta kalmasını sağlayın.

Çitler dikin, yapılar geliştirin ve gordunuzu mütevazı bir yerleşim yerinden zorlu bir kaleye dönüştürün. Ancak genişleme kolay olmayacak! Nüfusunuz, çevredeki ormanlarda gizlenen düşman kabileler, korkunç canavarlar ve gizemli güçler nedeniyle sürekli risk altındadır.

Gord’daki çok yönlü görevler, bir felaketin olmasını önlemek veya deneklerinizden birinin kişisel bir meselesini ele almak için yerleşim yerinizin duvarlarının ötesine geçmenizi sağlayacak. Senaryonun ana hedefleri yolculuğunuza rehberlik ederken, yan görevler ve rastgele karşılaşmalar sizi efsanevi yaratıkları avlamak, Kadimlerin sırlarını ortaya çıkarmak veya kötü bir belayı yenmek için vahşi doğaya gönderecek. Beklenmeyeni bekle.

Çok çeşitli Senaryo seçenekleri arasından seçim yaparak sahneyi hazırlayın ve galip gelmeye çalışın. Sakin ol veya imkansız bir meydan okuma belirle; neredeyse her şey ayarlanabilir! Çeşitli birincil hedefler arasından seçim yapın, seviye boyutunu, baskınların yoğunluğunu, oynayacağınız ortamı, karşılaşacağınız düşman türlerini, başlangıç ​​kaynaklarını ve hatta havanın şiddetini seçin. Tabii ki Dehşetleri de unutma.


35.621
OYUN BİLGİLERİ 17 Ağustos 2023 20:47
Gord

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 10.49 GB

Crack: FLT

Tarih: 8 Ağustos 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?