Golfie

0Deste oluşturma, bir deste kart toplayıp işleyerek gerçek zamanlı golf atışlarını güçlendirip değiştirebileceğiniz tek oyun olan Golfie’de minigolf ile buluşuyor.

Her koşu strateji, planlama ve beceri gerektirir. İnanılmaz yeni oyun yollarının kilidini açabilen ve size muhteşem şutlar çekme gücü veren benzersiz desteler oluşturun.

Tek oyunculu roguelike kampanyada, prosedürel olarak oluşturulmuş sınırsız seviye kaynağından 18 delik açmaya çalışın.

Kartları toplayarak desteyi istediğiniz gibi şekillendirin ve özel değiştiriciler aracılığıyla bonuslar ve yetenekler kazanın – bunların hepsi gerçekten benzersiz atışlar oluşturmak için birleştirilebilir.

Kart güçleri, standart bir atışın mesafesini veya yüksekliğini artırmaktan, göz kamaştırıcı bir etkiyle birleştirilebilen bu dünya dışı yeteneklere ve güçlendirmelere kadar değişebilir. Ancak dikkatli olun: eşitin üzerinde bitirin ve biraz enerji kaybedersiniz – ve tamamen tükendiğinde koşu biter.

Günlük koşular, sonsuz modlar ve sıralı koşular, oynamak için asla boşluk bırakmayacağınız anlamına gelir. Sürekli artan bir kart havuzunun ve özelleştirme seçeneklerinin kilidini açmak için her çalışma sırasında deneyim kazanın, ardından daha fazla oyun yolu ile kursa geri dönün.


2.574
OYUN BİLGİLERİ 31 Mayıs 2022 22:34
Golfie

Tür: Aksiyon, Basit Eğlence, Erken Erişim, Oyun, Spor

Platform: PC

Boyut: 294.3 MB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 26 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?