Gold Hunter

0Gold Hunter indir - (Direkt indir)

Her zaman kendi başına bir altın avına çıkmayı hayal ettin mi? Ve değerli metali küçük veya büyük ekipman ve sıkı çalışma ile gün ışığına çıkarmak için mi? O zaman artık neyden yapıldığınızı gösterme ve Gold Hunter ile altın bulmanın ve kazmanın farklı yollarını deneyimleme şansınız var.

Ancak, tüm başlangıçlar zordur. Maceranıza biraz para ve metal dedektörü ile başlıyorsunuz. Ve ilk altınınızı bulduğunuzda, ekipmanınızı küçük bir mobil ünite ile genişletiyorsunuz. Zamanla, daha fazla deneyim ve daha fazla altınla, madencilik operasyonunuz büyür ve büyür, ta ki zamanla en ağır makineler ve en büyük tesisle altın madenciliği yapana kadar.

Ve bir madende iş hiç durmadığı ve her zaman yapılacak çok şey olduğu için artık bu macerayı arkadaşlarınızla birlikte yaşayabilirsiniz. Madencilik operasyonunuzu yönetin, sizin için çalışacak insanları işe alın ve onlara ödeme yapın ya da diğer oyuncuların sizin için üstlenebileceği ve sizin için yapabileceği ücretsiz işler atayın.

Altın arayışı için elinizin altında, sizi bekleyen devasa 81km²’lik bir harita var.
Kendinize bir metal dedektörü takarsınız ve tek başınıza veya arkadaşlarınızla ormandaki ilk altın külçelerini aramaya gidersiniz. Bundan elde edilen gelir, bir yüksek bankacıya veya küçük bir mobil yıkama tamburuna yatırılabilir. Yeni ekipman daha sonra yeni başlayan taleplerden birinde devreye alınabilir.

Azim ve deneyimle başarı gelir – ve başarı ile makineler büyür. Ve büyük makinelerin yeni alana ihtiyacı var. Paranızı büyük bir iddiaya yatırın ve yıkama tesisini çalışır durumda tutmak için büyük ekskavatörler ve diğer araçları kullanarak tesisinizi orada kurun.


Gold Hunter indir - (Direkt indir)

25.834
OYUN BİLGİLERİ 14 Mayıs 2022 12:36
Gold Hunter

Tür: Açık Dünya Oyunları, Erken Erişim, Macera, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 11.4 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 13 Mayıs 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?