Goetia 2

0Goetia 2 indir - (Direkt indir)

İtalya’nın Venedik kentinde kısa bir mola vermeye karar veren iki sevgiliye ne olabilir? Tüm olası senaryolar arasında, bir iblis tarafından parçalara ayrılıp kandırılmak kesinlikle Daphné ve Luca’nın beklediği şey değildi.

Anlayamadığı çarpık bir dünyada saf bir ruh olarak uyanan Luca, art niyetleri olan bir iblis olan Buer’in gerçekliğine hapsolmuştur.

Daphné’ye ve kendi etli kılıfına geri dönüş yolunu bulması, bulmacaları çözmesi ve hayatına geri dönmek için elinden gelen her şeyi kullanması gerekecek

Goetia bir seri olarak tek bir köşe taşı üzerine inşa edilmiştir

Keşfedilecek 5 alana bölünmüş, her biri kendi atmosferi ve zorlukları olan, keşfedilecek 80’den fazla oda. Eski klasik Venedik konaklarından lagünün terk edilmiş adalarına kadar, iblis çağırma sanatıyla ilgili birçok sırrı ortaya çıkaracaksınız.

Luca saf bir ruh olarak uyanır. Nesneleri nasıl alıp sonraya saklayabilirdi? Klasik envanter sistemi yerine Goetia, onları hareket ettirmek için nesnelere sahip olmakla ilgilidir.

Goetia’da keşfedilecek 5 farklı bölge var. Arşivlerden başlayacak ve ardından Venedik’teki diğer çeşitli yerlerden geçeceksiniz. Tüm alanlar keşfedildiğinde, istediğiniz zaman herhangi bir odaya geri dönebilir, bulmacaları çözebilir, daha fazla bilgi toplayabilir veya özgürce yürüyüşünüzün keyfini çıkarabilirsiniz.


Goetia 2 indir - (Direkt indir)

13.787
OYUN BİLGİLERİ 19 Mayıs 2022 18:25
Goetia 2

Tür: Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 908.53 MB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 19 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?