Godlike Burger

0Godlike Burger indir - (Direkt indir)

Godlike Burger’da evrendeki en iyi hamburgerleri yapan bir kaçığın kontrolünü eline alıyorsun. Gizli malzemeyi mi merak ediyorsun? Müşterilerin ta kendisi! Restoranı işlet, leziz hamburgerler pişir ve sayısız uzaylı öldür. Yine de dikkatli ol, geride az pişmiş hiçbir tanık kalmamalı!

Gün içinde farklı türden uzaylılar, uzay restoranında servis edilen bu leziz hamburgerleri tatmaya gelecekler. Ya da öldürülüp kıymaya dönüştürülmeye diyelim… Buzdolabı kendi kendine dolmaz öyle değil mi? İstersen hemen oracıkta satırınla saldırabilir veya farklı birtakım tuzaklarla onları yaratıcı yollarla kıymaya çevirebilirsin.

Geceleriyse mutfak gereçlerini ve tuzaklarını geliştirme, malzeme satın alma ve “gizli malzemeni” pişirme imkânına sahip olacaksın. Polis senden şüphelenmeye mi başladı? O hâlde uçan restoranını başka bir gezegene çekme vakti geldi. Bu sorunu rüşvetle de çözebilirsin. Galaksinin en iyi hamburgercisi olma yolunda birkaç şapşal polisin planlarına engel olmasına izin veremezsin!

Temel Özellikler
En iyi hamburgerleri hazırlayarak, mütevazı mekânını evrenin en ünlü restoranına dönüştür. Ne kadar prestij kazanırsan o kadar çok müşteri çeker, o kadar çok gezegene seyahat eder ve o kadar yüklü miktarda para kazanırsın!

Müşterilerini birtakım gizli tuzaklar, ölümcül soslar veya eski usul satırla öldür!

Mutfağını geliştir ve hangi uzaylı ırkının neyi sevdiğini bul! Mükemmel hamburgerin sırrını keşfet.

Galaksiyi ve içindeki gezegenleri keşfet. Farklı uzaylı ırkları ve her birinin keşfedilecek kendine özgü güçlü ve zayıf yanları vardır.

Yakalanma! Geride hiç tanık bırakma, sessiz ve zekice çalışarak polisin senden şüphelenmemesini sağla.

Geceleri restoranını elden geçirerek her iyi restoran sahibinin yapması gerekenleri yap! Yeni “soslar” pişir, malzeme satın al ve mutfağını, tuzaklarını ve silahlarını geliştir.

Tıkanık tuvaletlerden, meteor yağmurlarına ve zombi saldırılarına kadar birçok farklı problemle dolu görev ve bulmacayı tamamla.


Godlike Burger indir - (Direkt indir)

8.972
OYUN BİLGİLERİ 22 Nisan 2022 22:52
Godlike Burger

Tür: Aksiyon, Oyun, Simulasyon, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 930 MB

Crack: v1.0-GOG

Tarih: 21 Nisan 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?